Суд над Марківом в Італії
Суд над Марківом в Італії 5 канал

Суд щодо нацгвардійця Віталія Марківа затягується: включення з Італії

Саме засідання видалося доволі гамірним – адвокати потерпілих і обвинувачуваного не могли знайти спільної мови

В Італії затягується суд над нацгвардійцем Віталієм Марківим, якому закидають причетність до вбивства італійського репортера на Донбасі. Суддя оголосив про перенесення дати засідання по суті на 23-те листопада. Більше розповіла журналістка "Радіо Свобода" Ірина Смирнова.

Підозрюваного прийшли підтримати представники української діаспори. Перед початком засідання вони розгорнули на вулиці український прапор. Втім, почули на свою адресу несправедливі звинувачення.

Саме засідання видалося доволі гамірним – адвокати потерпілих і обвинувачуваного не могли знайти спільної мови. Врешті, суддя переніс засідання по суті на 23-те листопада. Мотивував це неготовністю України, як держави, долучитися до процесу.

"На жаль, закон Італії не дозволяє відокремити ці дві справи (звинувачення Віталія в загибелі Андреа Рокеллі та позов до держави Україна), це все почалося як єдиний позов і буде залишатися таким", – зазначив Рафаелле Делла Валле, адвокат Віталія Марківа.

На засіданні була присутня мама Марківа. Вона має змогу бачитися із сином двічі на місяць у в'язниці суворого режиму під Міланом.

"Одне позитивне – побачила його досить зібраного, такого спокійного. Він відреагував досить позитивно на те, яке рішення було прийнято – відтягнути ще на 2 місяці слухання. Сподіваюся, що за 2 місяці нарешті почнеться правдиве слухання, щоб можна було показати невинуватість його", – прокоментувала Оксана Максимчук.

Нагадаємо, Віталія Марківа обвинувачують у загибелі італійського фотокореспондента Андреа Роккеллі, який помер унаслідок поранень після мінометного обстрілу поблизу Слов'янська у 2014 році.

Попередній матеріал
Антикорупційні полювання: чому над Омеляном нависла загроза 10-річного ув'язнення
Наступний матеріал
Не фігура мови: в Сунках дощ змивав дорогу двічі за одне літо
Loading...