Андрій Рева про підвищення зарплат
5 канал

Заможні люди не мають отримувати субсидію – Рева

  Усі, хто мав право на підтримку та звернулися за допомогою до держави, вже перебувають у системі надання субсидій, проте 923 тис. таких домогосподарств декларували нульові доходи

  Зміни в порядку призначення субсидій передбачають, що її будуть отримувати тільки ті, хто потребує допомоги. Про це заявив Андрій Рева, повідомляє прес–служба Міністерства соціальної політики України.

  Зазначається, що всі, хто мав право на підтримку та звернулися за допомогою до держави, вже перебувають у системі надання субсидій, проте 923 тис. таких домогосподарств декларували нульові доходи.

  "Позиція перша – процес верифікації, який проводить Мінфін, показує, що деякі субсидіанти з задекларованими нульовими доходами витрачають сотні тисяч гривень на купівлю товарів та послуг. Причому, в деяких випадках, одразу після призначення субсидії", – зауважив міністр.

  "Позиція друга – по площі житлових приміщень, чому за гроші платників податків повинні утримуватись маєтки, в той час, коли власники такого житла мали би утримувати його самі?", –питається урядовець.

  "Позиція третя – для отримання субсидії люди по документах роз'їжджалися – жінка з дітьми залишалася в одній квартирі з нульовими доходами, чоловік, який працює, переїжджав до батьків, а там теж через комісію його доходи не враховувалися. Все це було системно проаналізовано, і в 329–й постанові Уряду ухвалені відповідні рішення з однією метою – заможні люди не мають отримувати субсидію, а всі хто потребують допомоги повинні її отримати", – наголосив Андрій Рева.

  Як повідомляв 5.UA, відтепер отримувачі субсидій мають декларувати доходи всіх членів сім’ї, навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами.

  Попередній матеріал
  МОК додав шість нових дисциплін у зимові Олімпійські ігри-2022
  Наступний матеріал
  Масове отруєння у фаст-фуді Львова: опрелюднені результати досліджень

  У Мінсоцполітики порахували, скільки мільйонів українців працюють за кордоном

  Нові критерії нарахування субсидій: Розенко розповів про систему, і чи змінюватимуть її ще

  "У липні стане зрозуміло": міністр соцполітики пояснив, від чого залежить підвищення "мінімалки"

  Якщо не використовували воду чи газ: Кабмін спростував черговий міф про субсидію

  У Кабміні пояснили особливості нарахування субсидій для "розлучених сімей"

  Бортпровідники страйкують: Ryanair відмінив рейси 50 тисячам пасажирам