Репісторія
Репісторія 5 канал

Студент написав реп, який допомагає легко вивчити історичні дати та навіть математичні теореми

Читайте по-русски
Репісторія – не єдина робота Ігоря. Першим треком став "Наголос Генг", де він заспівав про наголоси у словах

Зовнішнє незалежне оцінювання з історії України складуть сьогодні абітурієнти. Своєрідний спосіб, як вивчити важливі дати, вигадав студент-кібернетик Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Пропонує вчити історію за допомогою репу. Як зібрати знакові для України дати в одній пісні та, зрештою, чи допомогла вона абітурієнтам у підготовці до ЗНО, дізнавалася журналістка "5-го" Катерина Ментус.

Ігор – студент 3-го курсу факультету кібернетики. Музика для нього – швидше хобі. Однак коли Ігорю запропонували допомогти абітурієнтам та написати пісню з важливими датами з історії України, він жодної хвилини не вагався.

"Складав тижні 3-4, напевно, навіть. Як клеїв? Ну був біт і під нього якось сиджу такий ту-ту-ту, о, а тепер слова. Беру слова і щось там придумую, як би один на один поримувати ці всі словечки, якісь слова виймав окремі добавляв щось своє так і виходило, – розповів автор пісні Ігор Гавреш.

"Я склала ЗНО з історії України 3 роки тому. Зубрила ключові дати за підручником, а не за допомогою пісні. Теперішнім абітурієнтам заздрю. Вони можуть усе запам'ятати значно швидше", – каже журналістка "5-го".

Відео відразу розлетілося в соціальних мережах та набрало майже 400 тисяч переглядів на ютуб за пів року. Під кліпом – схвальні відгуки та подяка від абітурієнтів. Самі ж вони говорять, що це найлегший спосіб вивчення матеріалу.

"Насправді це дуже класно, що люди, які вже пройшли через те, які вже знають, що це складно морально, фізично, вони допомагають випускникам, які мають через те пройти, запам'ятати це більш якось позитивно, з якоїсь більш позитивної ноти і зробити навчання трошки креативнішим, позитивнішим, кориснішим для здоров'я", – переконана абітурієнтка Олександра.

Артем Папакін викладає історію України на історичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка вже 6 років. Про таке ноу-хау чув та навіть встиг прослухати та проаналізувати пісню. Говорить, що такий метод засвоєння дат має право на життя, однак має і свої недоліки.

"Він не дає уявлення про власне, що ці події означають, хто брав участь от власне Андрусівське перемир'я між ким і ким, Вічний мир, хто підписував, але в принципі, якщо була поставлена мета суто запам'ятати дати, то він з цим справляється", – зауважив викладач історії в КНУ імені Тараса Шевченка Артем Папакін.

Репісторія – не єдина робота Ігоря. Першим треком став "Наголос Генг", де він заспівав про наголоси в словах. Реп набув такого розголосу, що до ЗНО з математики хлопець підготував ще один. У ньому не тільки сталі математичні формули, а й навіть теорема косинусів.

Катерина Ментус, Ольга Сошенко, "5 канал"

Попередній матеріал
Керівництво ДБР в особі Бабікова чинило тиск на слідчих із метою арештувати телеканал "Прямий" – Корецький
Наступний матеріал
Куди і за якими правилами летіти: прикордонники розповіли, що варто знати українським туристам – включення
Loading...

Рада дозволила випускникам шкіл з ОРДЛО вступати без ЗНО в українські виші

В Україні стартувало ЗНО з фізики – які умови проведення

Підліткам довелося штовхати зламаний автобус, щоб встигнути на ЗНО

До ЗНО з української мови не допустили 143 учасників

Через карантин планують знизити поріг складання ЗНО – подробиці

В Україні стартувало ЗНО з української мови і літератури – що треба мати із собою