Максим Степанов
Максим Степанов 5 канал

Степанов заявив, що лікарі у більшості областях отримали обіцяні доплати за березень

Читайте по-русски
Чільник МОЗ повідомив, що гроші за квітень, передбачені для медпрацівників, Національна служба здоров'я вже отримала

У більшості областях медикам уже виплатили обіцяні доплати до зарплат за березень. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час онлайн-брифінгу, інформує "Слово і діло".

За його слова, принаймні про це свідчать звіти, які отримали у відомстві.

Водночас чільник МОЗ повідомив, що гроші за квітень, передбачені для медпрацівників, Національна служба здоров'я вже отримала. Тепер щоби перерахувати їх, слід укласти договори з лікарнями. Нині процес триває. Впоратися мають впродовж тижня, зауважив міністр.

Додав, що за травень медики, які на передовій у боротьбі з коронавірусом, повинні отримати доплати без проблем, адже перерахування буде автоматичним.

Раніше інформували, що доплати медики не змогли отримати вчасно через бюрократичні перепони. Мовляв, влада на місцях керувалася не цьогорічною постановою Кабміну, а документом Мінсоцполітики від 2003 року. Тож перерахування виплат медпрацівникам вирішили доручити Національній службі здоров'я.

"Що стосується березня: більшість областей вже виплатило в повному обсязі згідно з наданими ними довідками. При виплатах виникли деякі бюрократичні колізії, які вимагають врегулювання. Що стосується виплат за квітень: у зв'язку з пізнім ухваленням змін до держбюджету дуже затягнувся процес. Національна служба здоров'я України отримала всі кошти і наразі триває процес укладання договорів із лікарнями. У тарифи COVID-19 закладена виплата 300% надбавки медикам у повному обсязі. Сподіваюся, уже цього тижня підуть виплати", – заявив Максим Степанов.

Нагадаємо, карантин, ймовірно, послаблюватимуть 22 травня, 1 та 11 червня. Принаймні такі дати назвав міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу.

Попередній матеріал
Віталій Кличко звітує щодо протидії поширення COVID-19 в Києві: онлайн-брифінг
Наступний матеріал
Позачергове засідання Верховної Ради: до нардепів прийшов Зеленський
Loading...

Степанов: Надбавку у 300% в повному обсязі за березень лікарям виплатила лише одна область

В Україні COVID-19 уже підтвердили у 1749 медиків

Про 300% доплати: чи бачили ці гроші медики, які працюють з COVID-19

Карантин в Україні хочуть продовжити як мінімум до 12 травня – МОЗ

Понад 100 випадків за добу: в Україні на коронавірус захворіли майже 800 медиків

В Україні на коронавірус захворіли майже 600 медичних працівників