ЗНО knk.media

Розпочалася додаткова реєстрація на ЗНО для жителів окупованих територій України та учасників АТО

  Цьогоріч для участі у тестуванні зареєструвалися вже понад 240 тисяч осіб

  Сьогодні, 3 травня 2017 року, стартує додаткова реєстрація для участі у ЗНО. Подавати документи на неї до 19 травня можуть, зокрема, жителі окупованих територій України та учасники АТО. Список потрібних документів та процедура на сайті Центру оцінювання якості освіти.

  Відомо, що у 2017 році для участі у тестуванні зареєструвалися вже понад 240 тисяч осіб. 

  Перший іспит для основної сесії буде з української мови та літератури і відбудеться вже 23 травня. Аби людину допустили до здачі ЗНО, із собою треба мати запрошення та перепустку, яка ще минулого тижня мала надійти кожному учаснику ЗНО на його інформаційну сторінку. Перепустку потрібно роздрукувати заздалегідь, зазначають у Центрі оцінювання якості освіти. 

  Також у додатковий період можуть зареєструватися особи, засуджені до позбавлення волі або взяті під варту. Всю необхідну інформацію вони можуть отримати у представника адміністрації установи виконання покарань, на якого покладена відповідальність за організацію і проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Сама додаткова сесія ЗНО-2017 розпочнеться 3 липня.

  Як повідомляв 5.UA, 22 квітня 2017 року у МінТОТ заявили, що абітурієнти з тимчасово окупованих територій Донбасу зможуть вступати до вишів України без ЗНО та атестатів

  Попередній матеріал
  "Якби вибори відбулися на 10 днів раніше, то я була би президентом": Клінтон розповіла про поразку на виборах
  Наступний матеріал
  Порошенко призначив начальників управлінь СБУ в шести областях

  Нові підручники для школярів: вчителі голосують за посібники в онлайн-режимі

  Нацрада реформ ухвалила концепцію нової української школи

  Брифінг за результатами засідання Нацради реформ: "Освіта, безпека та благополуччя дітей як пріоритет розвитку країни" – відео