посібники в онлайн-режимі
посібники в онлайн-режимі 5 канал

Нові підручники для школярів: вчителі голосують за посібники в онлайн-режимі

Поки голосують учителі не надто активно - на сайті зареєструвався лише кожен сьомий

Учителі обирають підручники для 9 класу на наступний навчальний рік. Відбувається це за допомогою онлайн-голосування на спеціальному сайті-репозиторії. Учителям пропонують віртуально подивитися, погортати та перечитати всі варіанти підручників для свого предмета й обрати один, передає "5 канал". 

Всі підручники нові, бо підготовлені за новими стандартами для 9 класу. Вчитель столичної гімназії Олексій Меліков має обирати з дев'яти варіантів підручників з фізики. "Група авторів, мені більш-менші подобається цей підручник. Підбір прикладів, підбір задач, непогані малюнки. Більш-менш лаконічно викладений матеріал", - оцінює вибір Олексій.

Одразу три підручники - з "Історії України", "Всесвітньої історії" та "Правознавства" - має обрати Жанна Буряк. Вона каже, що часто підручники написані неживою науковою мовою, яка незрозуміла для дітей.

Електронні версії оригінал-макетів розміщені на ресурсі, що називається "Репозитарій навчальних матеріалів". Доступ до нього мають лише освітяни. Вони переконують, що система захищена від зовнішнього втручання та "накрутки" голосів. Обрати вчитель може лише один варіант підручника з одного предмета.

Станом на 11 квітня 2017 року в системі Репозитарію авторизувалися близько 78 тисяч учителів. Майже 8 тисяч загальноосвітніх навчальних закладів уже визначилися із вибором електронних версій підручників для 9 класу.

Ознайомитися з електронними підручниками і проголосувати можна до 14 квітня.

 

Світлана Рябошапка, Сергій Новіков, "5 канал"

Попередній матеріал
"Чому бідні? Бо жадібні!": Хто і навіщо нищить ліси в Карпатах
Наступний матеріал
Крамаренко пояснив, чому Гонтарева саме зараз написала заяву про відставку
Loading...