Скріншот відео

Стало відомо, скільки людей пишаються статусом громадянина України

  Дослідники стверджують, що похибка на рівні кожної окремої області становить не більш як 2,4%, на рівні України – не більш як 0,5%

  Соціологічна група "Рейтинг", в рамках спецпроекту "Портрети регіонів", провела соціологічне опитування в якому визначила, що 69% опитаних українців відчувають гордість за те, що вони є громадянами України, 78% горді з того, що є жителями свого міста чи села. Про таке повідомив "УНІАН".

  Опитування проводили із 16 листопада до 10 грудня серед громадян України віком від 18 років в усіх областях України та м. Києві (за виключенням окупованих територій Донецької та Луганської областей і АР Крим).

  "Найчастіше предметом гордості за свій регіон опитані обирали його природу (43%) та історію (40%). Традиціями свого краю пишаються 27%, культурою і мистецтвом - 26%, місцевими жителями – 22%, визначними пам'ятками – 18%, природніми ресурсами – 14%, визначними людьми – 12%, спортивними досягненнями та кухнею – по 11%", – йдеться у тексті повідомлення.

  Слід зазначити, що частіше за інших про гордість природою говорили на Київщині, Хмельниччині, Чернігівщині, Волині, Житомирщині, Івано-Франківщині та Закарпатті.

  Що стосується історії краю, то тут в лідерах – Львівщина, Запоріжжя та Київ, традиціями регіону найбільше пишаються на Івано-Франківщині та Львівщині, культурою і мистецтвом – Київщині та Львівщині.

  Визначні пам'ятки найбільшу гордість викликають у киян, харків'ян, запорожців та жителів Одещини і Вінниччини.

  "Природними ресурсами – на Донеччині, Київщині, Харківщині, визначними людьми регіону – на Черкащині та Донеччині, спортивними досягненнями – на Донеччині", – наголосили соціологи.

  Крім того, кухнею та кулінарією найбільше пишаються на Закарпатті, Київщині, Одещині та у столиці, сільським господарством – на Чернігівщині та Кіровоградщині, промисловістю – на Дніпропетровщині та Донеччині, наукою та освітою – на Харківщині.

  Соціологи стверджують, що методом особистого інтерв'ю було опитано 40 тисяч респондентів (по 1600 у кожній області). Вибірка репрезентативна за типом поселення, віковою та гендерною структурою кожної області. Похибка на рівні кожної окремої області становить не більш як 2,4%, на рівні України – не більш як 0,5%.

  Як повідомляв 5.UA, головна ялинка України посіла перше місце в рейтингу найкращих різдвяних ялинок Європи.

  Попередній матеріал
  Штаб ООС: у відповідь на вогневі провокації ЗСУ ліквідували двох найманців
  Наступний матеріал
  "Зореліт із нержавіючої сталі": Маск показав, як SpaceX будує космічний корабель

  Специфіка регіонів та голоси "за свого": соціологи показали настрої в областях України

  Назвали головні наукові відкриття 2018 року

  Агенція Moody's поліпшила суверенний рейтинг України

  Київська ялинка очолила рейтинг святкових дерев Європи

  Рейтинг найкращих IT-працедавців 2018 року в Україні

  Рейтинг Forbes: українець Усик став фінансово найперспективнішим боксером світу