Нова форма для військових ЗСУ
Нова форма для військових ЗСУ 5 канал

Стало відомо, коли буде оновлено військову форму в Україні – подробиці

  Читайте по-русски
  За останні роки було отримано низку зауважень від військовослужбовців щодо експлуатації річного польового загальновійськового комплекту

  Начальник відділу розроблення речового майна Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних сил України підполковник Василь Саковець повідомив, що оновлення одягу військовослужбовців планується провести у 2020 році, передає "Інтерфакс-Україна".

  Посадовець стверджує, що за останні роки було отримано низку зауважень від військовослужбовців щодо експлуатації річного польового загальновійськового комплекту.

  Крім того, було оброблено і проаналізовано велику кількість запитів із Генерального штабу ЗСУ.

  За словами військовослужбовця, раз на три місяці фахівці управління проводять опитування військових у районі проведення бойових дій. На основі цих опитувань насамперед буде оновлено демісезонну білизну, флісові куртки й технологію виробництва взуття. Пізніше – всі інші предмети комплекту.

  "І нарешті, у 2020 році на території України планують виготовляти якісні мембранні матеріали. Зараз вони змушені закуповувати в іноземного виробника", – йдеться в тексті повідомлення.

  Нагадаємо, влітку корпорація Roshen здала в експлуатацію будинок для військових у Калинівці вартістю 37 млн грн. Майбутнім мешканцям лишалося лише внести до квартир свої речі та розставити їх на місця.

  Попередній матеріал
  Волкер переконаний, що Росія продовжуватиме війну на Донбасі так, як вона це робить останні 5 років
  Наступний матеріал
  Замовник досі невідомий: сьогодні день пам'яті журналіста Георгія Гонгадзе
  Loading...

  Для посилення північного кордону: в ЗСУ створили єгерську бригаду

  Команда новообраного президента представила "воєнну доктрину"

  Муженко розповів, скільки ЗСУ сформували нових військових частин з початку війни

  Протягом 2019 року військовослужбовцям ЗСУ збільшили зарплати більш ніж на 30%

  Бірюков про голосування армійців в ООС: "Процент підтримки Порошенка в армії, де заборонена агітація, – вищий, ніж загалом по країні"

  Стало відомо, скільки жінок служать в українській армії