Будинок для армійців
Будинок для армійців roshen.com

Будинок за 37 млн грн: вже не президент Порошенко – продовжує будувати житло військовим

Читайте по-русски
Майбутнім пожильцям лишилося лише внести до квартир свої речі та розставити їх по місцям

У військовій частині в Калинівці, що на Вінниччині, відбулося урочисте відкриття будинку для військовослужбовців. У домі два під'їзди на 16 квартир загальною площею 1200 кв. м. На будівництво знадобилося 5 місяців та понад 37 млн грн. Це вже другий будинок для військовослужбовців, збудований корпорацією в рамках благодійного проекту, передає прес-служба Roshen.

Усі квартири мебльовані шафами, кухонними гарнітурами з вбудованою технікою, мають холодильник і всю необхідну сантехніку.

"Такого житла нам не вистачало під час надзвичайної ситуації у 2017 році, – зазначив командир військової частини полковник Микола Батюк. – Якби військовослужбовці жили на території військової частини, їхнє реагування на ту ситуацію було б оперативнішим, а збитки меншими. Соціальний проект, який реалізувала корпорація Roshen, – свідчення небайдужого ставлення до проблем військовослужбовців, Збройних сил України".

Майбутнім пожильцям лишилося лише внести до квартир свої речі та розставити їх по місцям. При будівництві багато уваги приділили енергозбереженню.

"Коли в Україну прийшла війна, вся країна зрозуміла, наскільки важлива армія для держави. З відомих причин держава на той час не змогла в повній мірі  надати своїм захисникам належне забезпечення, саме тому наша компанія від самого початку війни на сході України разом з усією країною долучилася до забезпечення і підтримки української армії, – зауважила директор з розвитку соціальних проектів корпорації Ірина Пономаренко. – Це будинок, де військові мають відчувати тепло, після важкої і відповідальної роботи. Люди, які визначили для себе пріоритетом захист своєї країни та служіння українському народові, мають жити в належних умовах".

Аналогічний житловий будинок Roshen збудувала під Броварами, на Київщині, для сімей військовослужбовців, яких передислокували із Криму і передала їм у 2014 році. Розташований він поруч із військовою частиною.

Дивіться також: Мобільне житло для ООС: коли модулі з'являться на передовій

Попередній матеріал
У Дніпрі просто посеред пішохідного переходу лежала бойова граната
Наступний матеріал
Нова оптимізація від команди Зеленського: в Кабміні може з’явитися об'єднане Міністерство з гуманітарної політики
Loading...