Кабмін
Кабмін rian.com.ua

Нова оптимізація від команди Зеленського: в Кабміні може з’явитися об'єднане Міністерство з гуманітарної політики

  Читайте по-русски
  В Офісі президента вирішили, що інформаційна політика "не може існувати сама по собі"

  Міністерства культури, молоді і спорту та інформаційної політики можуть об'єднати в одне. Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомив заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко.

  "Ми вважаємо, що повинна бути не просто інформаційна стратегія – йдеться про велику гуманітарну сферу. Зараз напрацьовується стратегія щодо об'єднаного міністерства, куди увійдуть міністерства культури, молоді і спорту та інформаційної політики", – сказав Тимошенко.

  Серед аргументів на користь такого рішення заступник голови ОПУ відзначив, що інформаційна політика "не може існувати сама по собі".

  "Це більше гуманітарна сфера, звідки інформполітика і може черпати значну частину меседжів. Не можна побудувати тільки верхній кубик. Гуманітарна політика – це ставлення до людей, ставлення людей до влади. Ми в цьому бачимо завдання. А інформаційно вже потрібно це доносити. Тому ми думаємо, що необхідно об'єднати ці міністерства", – пояснив Тимошенко.

  Нагадуємо, в Міністерстві інформаційної політики заявляли, що його функції в разі ліквідації мають бути передані до іншого відомства, оскільки виклики гібридної війни не зникли.

  Раніше 5.ua повідомляв, що секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Данилюк пропонує зменшити кількість міністерств до 12-13.

  Попередній матеріал
  Будинок за 37 млн грн: вже не президент Порошенко – продовжує будувати житло військовим
  Наступний матеріал
  Ще до початку засідання у справі вбивства ветерана АТО Олешка, судді взяли самовідвід
  Loading...