5.ua

Стало відомо, чому Аміну Окуєву поховали саме в Дніпрі

Коли ховати трагічно загиблу, вирішували її родичі

Аміну Окуєву поховали сьогодні поруч з її командиром Ісою Мунаєвим. Про це повідомив муфтій Духовного управління мусульман України "Умма" Саїд Ісмагілов на сторінці у Facebook.

"Щойно нашу героїчну сестру Аміну Окуєву поховали відповідно до мусульманських релігійних традицій", – написав муфтій. Він також заявив, що ніякого таємного молебню вчора не було.

"Я вимушений дати певні пояснення стосовно особливостей мусульманського обряду поховання. По-перше, її поховали не вчора, а сьогодні. У мусульман, за каноном, вночі не ховають померлих. Поховали не в Києві. Ніякого таємного молебну вчора в мечеті Ісламського культурного центра Києва не відбувалось. Поховальний джаназа-намаз здійснюється лише у присутності тіла померлої людини. Оскільки родичі та близькі люди Аміни з міркувань безпеки вирішили не привозити її для здійснення джаназа-намазу у мечеть, то джаназа-намаз не здійснювався. Вчора ми дійсно очікували, що її привезуть, тому я вийшов, і повідомив людям, які зібралися, що буде лише молитва. Але потім мені повідомили, що близькі люди Аміни вирішили зробити по-іншому, і я повідомив, що нічого не відбуватиметься. Родина має право сама вирішувати, як їм все зробити, тому втручатися в такі питання некоректно, і недоречно", – написав Ісмагілов.

Ісмагілов також повідомив, що Окуєву, відповідно до її заповіту, поховали поруч з командиром. "Аміну щойно поховали за її власним заповітом, поруч з її командиром Ісою Мунаєвим", – написав він.

Як відомо, керівника Міжнародного миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва Мунаєва, який загинув у лютому 2015-го під Дебальцевим, поховано у Дніпрі.

Додамо, у програмі "Інфодень" в ефірі "5 каналу" Ісмагілов сказав, що Окуєва й Осмаєв спеціально не відвідували мечеть у великі свята, бо боялися, що "полюватимуть" на них, а можуть постраждати невинні люди.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Вбивство Аміни Окуєвої: перші фото з місця трагедії

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Mastercard від ПриватБанку: тепер можна розраховуватися безконтактно з Android Pay
Наступний матеріал
Генштаб: Закон зобов’язує призовників прийти до військкоматів навіть без повістки
Loading...

Осмаєв розповів, як Україна може помститися за вбивство Аміни Окуєвої

"Не змогли запросити навіть найрідніших": як пройшло прощання з Аміною Окуєвою

Лікарі розповіли про стан пораненого Осмаєва

Дві версії, двоє нападників: нові подробиці слідства у вбивстві Окуєвої

Поліція розслідує вбивство Окуєвої як замовне

З'явилося перше фото розстріляного авто Аміни Окуєвої