MasterCard
MasterCard
hubs.ua

Mastercard від ПриватБанку: тепер можна розраховуватися безконтактно з Android Pay

Google у партнерстві з Mastercard і ПриватБанком оголосили про запуск в Україні глобального сервісу Android Pay

Україна стала 15-ю у світі, де Android Pay надає користувачам доступ до безконтактних розрахунків смартфонами

Google у партнерстві з Mastercard і ПриватБанком оголосили про запуск в Україні глобального сервісу Android Pay. Це підтверджуючи статус України як однієї з найбільш відкритих до інновацій країн.

Запуск Android Pay в країні став можливим завдяки розвиненій мережі прийому безконтактних карток в країні, насамперед завдяки зусиллям ПриватБанку в розвитку цієї мережі, а також завдяки глобальній цифровій платформі токенізації Mastercard Enablement Digital Service (MDES), раніше запущеній в Україні, з якою працює й компанія Google. Платформа дає змогу перетворити NFC-пристрій з підключенням до інтернету на безпечний платіжний інструмент. Для оплати з рішенням на MDES створюється унікальний шифр (токен), що забезпечує максимальний рівень захисту платіжної транзакції.

"Ми щодня працюємо над тим, щоб зробити процес оплат простим, швидким та максимально захищеним. Наша платформа Masterсard Digital Enablement Service (MDES) забезпечує безпечне шифрування даних карток для розрахунків з різних пристроїв. Сьогодні на базі MDES ми реалізуємо рішення для мобільних оплат у близько 30 країнах світу. Лише протягом останнього року кількість розрахунків з MDES зросла у понад 100 разів. Найбільше так розраховуються у Росії, США, Великобританії, Канаді та Польщі. Ми впевнені, з відкритістю українців до інновацій Україна має всі шанси стати однією з країн-лідерів за популярністю оплат зі смартфона", — відзначила Віра Платонова, генеральний директор Mastercard в Україні, Молдові, Грузії та країнах Центральної Азії.

Першим та єдиним на сьогодні банком в Україні, який надає своїм клієнтам можливість користуватися міжнародним сервісом Android Pay став ПриватБанк. Він є найбільшим в Україні емітентом з понад 28 млн активних карток та еквайром з найширшою мережею POS-терміналів (142 тисячі, з яких 86 тисяч безконтактні)."Ми пишаємося тим, що стали першим українським банком, який запустив Android Pay для своїх клієнтів та відкрив режим платіжного безвізу для понад 4 мільйонів користувачів Android-смартфонів, і саме рівень розвитку технологій найбільшого українського банку став тим аргументом, який переконав наших партнерів у великому потенціалі ринку, — зазначив керівник "Роздрібного бізнесу" ПриватБанку Олексій Шабан. — Клієнти ПриватБанку все більше і більше йдуть в mobile only, ми ставимо перед собою завдання зробити смартфон основним платіжним засобом для кожного користувача платіжної картки банку, надати можливість зручної безконтактної оплати за будь-які товари та послуги, у будь-якій країні світу за допомогою як власних, так й глобальних технологій".

Технологія Android Pay уже доступна для власників Android-смартфонів з операційною системою KitKat 4.4 і вище, що підтримують технологію NFC. Щоб почати користуватися сервісом, потрібно завантажити додаток Android Pay з Google Play та додати у нього дані карток від ПриватБанку. У торгових точках користувачі зможуть швидко розраховуватися завантаженими у додаток картками: варто лише розблокувати телефон і прикласти його до безконтактного терміналу.

"Ми раді, що за допомогою Android Pay держателі карток Mastercard від ПриватБанку отримають можливість оплачувати покупки просто і безпечно. З сьогоднішнього дня пристрій Android можна використовувати для платежів по всій Україні. Число магазинів, де доступна наша технологія, зростає щодня", — прокоментувала команда Android Pay.

У всьому світі розповсюдження смартфонів змінює підхід людей до розрахунків. За даними дослідження Impact of Innovation від Mastercard, понад 90% споживачів використовують свій смартфон частіше, ніж будь-який інший ґаджет. В Україні рівень проникнення смартфонів складає 44%, а вже у 2020 році експерти прогнозують показник у 71%. Уже сьогодні 72% українців готові оплачувати покупки зі смартфонів: з ними українці проводять понад 4 години щодня.

Сьогодні безконтактні розрахунки Mastercard у світі приймаються в понад 6,5 млн точках 97 країн світу. В Україні розрахуватися безконтактно можна не лише у торгово-сервісній мережі — кафе, ресторанах, супермаркетах, аптеках та навіть вендингових автоматах — а й у міській інфраструктурі: у Київському метро, фунікулері, обидвох лініях швидкісного трамваю, на парковках, у зоопарку та школах столиці, а також автобусах у Мукачеві.

Попередній матеріал
Розстріляну під Києвом Аміну Окуєву поховали у Дніпрі – фото
Наступний матеріал
Стало відомо, чому Аміну Окуєву поховали саме в Дніпрі
Теги:

"Укргазбанк" став преміум-спонсором Федерації баскетболу України

Прокуратура проводить обшуки у екс-керівників банку "Капітал" в рамках справи Клименка

Світовий банк підкреслив важливість земельної реформи в Україні