MasterCard
MasterCard hubs.ua

Mastercard від ПриватБанку: тепер можна розраховуватися безконтактно з Android Pay

Google у партнерстві з Mastercard і ПриватБанком оголосили про запуск в Україні глобального сервісу Android Pay

Україна стала 15-ю у світі, де Android Pay надає користувачам доступ до безконтактних розрахунків смартфонами

Google у партнерстві з Mastercard і ПриватБанком оголосили про запуск в Україні глобального сервісу Android Pay. Це підтверджуючи статус України як однієї з найбільш відкритих до інновацій країн.

Запуск Android Pay в країні став можливим завдяки розвиненій мережі прийому безконтактних карток в країні, насамперед завдяки зусиллям ПриватБанку в розвитку цієї мережі, а також завдяки глобальній цифровій платформі токенізації Mastercard Enablement Digital Service (MDES), раніше запущеній в Україні, з якою працює й компанія Google. Платформа дає змогу перетворити NFC-пристрій з підключенням до інтернету на безпечний платіжний інструмент. Для оплати з рішенням на MDES створюється унікальний шифр (токен), що забезпечує максимальний рівень захисту платіжної транзакції.

5 канал

"Ми щодня працюємо над тим, щоб зробити процес оплат простим, швидким та максимально захищеним. Наша платформа Masterсard Digital Enablement Service (MDES) забезпечує безпечне шифрування даних карток для розрахунків з різних пристроїв. Сьогодні на базі MDES ми реалізуємо рішення для мобільних оплат у близько 30 країнах світу. Лише протягом останнього року кількість розрахунків з MDES зросла у понад 100 разів. Найбільше так розраховуються у Росії, США, Великобританії, Канаді та Польщі. Ми впевнені, з відкритістю українців до інновацій Україна має всі шанси стати однією з країн-лідерів за популярністю оплат зі смартфона", — відзначила Віра Платонова, генеральний директор Mastercard в Україні, Молдові, Грузії та країнах Центральної Азії.

Першим та єдиним на сьогодні банком в Україні, який надає своїм клієнтам можливість користуватися міжнародним сервісом Android Pay став ПриватБанк. Він є найбільшим в Україні емітентом з понад 28 млн активних карток та еквайром з найширшою мережею POS-терміналів (142 тисячі, з яких 86 тисяч безконтактні).

5 канал
Попередній матеріал
Розстріляну під Києвом Аміну Окуєву поховали у Дніпрі – фото
Наступний матеріал
Стало відомо, чому Аміну Окуєву поховали саме в Дніпрі
Теги:
Loading...

"Укргазбанк" став преміум-спонсором Федерації баскетболу України

Прокуратура проводить обшуки у екс-керівників банку "Капітал" в рамках справи Клименка

Світовий банк підкреслив важливість земельної реформи в Україні