Обшуки
Обшуки gp.gov.ua

Прокуратура проводить обшуки у екс-керівників банку "Капітал" в рамках справи Клименка

Через банк здійснювалось незаконне відшкодування ПДВ, забезпечувалось функціонування так званих "податкових майданчиків" та переведення грошей на банківські рахунки Клименка

26 жовтня 2017 року слідчі Головної військової прокуратури на підставі відповідних дозволів суду проводять обшуки за місцями проживання осіб, причетних до керівництва банку "Капітал" та офісних приміщень, які використовуються бізнес-структурами кінцевого власника цього банку в бізнес-центрі "Гулівер". Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Зазначається, що протягом 2011-2013 років саме завдяки вказаній банківській установі здійснювались грошові перерахування, направлені на незаконне відшкодування ПДВ, функціонували так звані "податкові майданчики" та забезпечувалось переведення грошей з іноземних країн на банківські рахунки підконтрольних О.Клименку підприємств (група "Юнісон").

"У рамках досудового розслідування, яке здійснюється Головною військовою прокуратурою у кримінальному провадженні за підозрою колишнього голови Державної податкової служби України та в подальшому Міністра доходів та зборів України О.Клименка в участі в організованій В.Януковичем злочинній організації, вчиненні у її складі тяжкого злочину у сфері службової діяльності, що заподіяло тяжкі наслідки у вигляді матеріальної шкоди державі у великому розмірі та у вчиненні у 2011-2017 роках легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом організованою групою в особливо великих розмірах, на причетність у вчинених О.Клименком злочинах наразі перевіряються колишні службові особи банку "Капітал" та його кінцевий власник громадянин Е., який, окрім українського громадянства, має громадянство Ізраїлю", – йдеться в повідомленні.

У відомстві додають, що з метою уникнення кримінальної відповідальності за вчинені дії службовими особами банку "Капітал" за вказівкою його кінцевого власника забезпечено знищення всієї банківської інформації, яка зберігалась на комп’ютерних носіях.

Також слідством встановлено місцезнаходження значної частини нібито знищеного серверного обладнання банку "Капітал" і здобуто неспростовні докази функціонування злочинної організації.

Крім того, слідчими Головної військової прокуратури проводиться обшук за місцем проживання колишнього керівника Київського відділення Публічного акціонерного товариства "АКБ "Капітал", який є батьком одного із народних депутатів України.

Зазначені обшуки жодним чином не пов’язані з політичною діяльністю вказаного народного депутата.

Метою проведення слідчих дій є необхідність відшукання документів банку "Капітал", підприємств групи "Юнісон" та інших речей і документів, які можуть мати доказове значення для кримінального провадження.

Дивіться також фотогалерею за темою:

У спальному районі столиці пограбували банк – фотогалерея

Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку
Пограбування банку
/
Пограбування банку

Попередній матеріал
Опитування: чи почуваєтесь ви безпечно на вулицях свого міста?
Наступний матеріал
Стало відомо, хто саме загинув через теракт у столиці
Loading...

Погром у Святошинському суді: ВРП звернеться до поліції, Генпрокуратури та Верховної Ради

ГПУ спрямувала до РФ запит на вручення підозри одному з організаторів вбивства Вороненкова

ГПУ повідомила про підозру власнику золотої лопати Кузьміну

НБУ скасував вимогу печатки на документах

Резонансне вбивство Вороненкова: висновки ГПУ та "почерк східного сусіда"

5 канал - трансляція наживо