Офіс президента
Офіс президента Кадр із відео програми \"Схеми\"

Справа вагнерівців: ЦРУ США шукало "крота" в Офісі президента – генерал СБУ

  Читайте по-русски
  Американська розвідка проводила свою спецоперацію, аби виявити "витік" інформації

  Паралельно зі спецоперацією української військової розвідки щодо затримання вагнерівців – Центральне розвідуправління США також проводило операцію з виявлення "крота" в Офісі президента Володимира Зеленського. Принаймні таку заяву зробив Герой України, генерал-лейтенант запасу СБУ Григорій Омельченко у ефірі "Еспресо ТВ".

  "Операція із затримання ваґнерівців – це замкнута юридична петля-зашморг на шиї президента Зеленського і керівника його Офісу Єрмака. Про провал операції я знав вже вранці 29 липня минулого року. У цій операції були зацікавлені не лише Путін та Лукашенко, Росія та Білорусь, а й третя сторона – США. ЦРУ разом із СБУ, Міноборони, а також розвідкою Великої Британії та Туреччини брали спільну участь у проведені цієї операції. Та важливо, що спецслужби та розвідслужби США, крім цієї операції, проводили також ще свою операцію. Я її умовно назвав "подвійне дно", або "китайська шкатулка", – розповів генерал-лейтенант.

  З його слів, спецоперація мала виявити, хто в Офісі президента "зливає" секретну інформацію.

  "У тому числі, хто зливає і ту інформацію розвідданих, яку передають США до України. Американці таки виявили, де витік інформації. Про цю операцію американців наші спецслужби не знали. Вони тільки знали, що проводиться операція для виявлення і вербування буцімто на роботу і в подальшому затримання так званих вагнерівців. Все було розіграно, як по нотах, і все б вийшло, якби не була злита інформація", – заявив Омельченко.

  [social type="fb" url="https://www.facebook.com/watch/?v=275359897326287&t=0"]

  Нагадаємо, йдеться про ймовірну спецоперацію українських розвідників із затримання 33 російських найманців-терористів, більшість з яких вчинили злочини на Донбасі. Після наради в Офісі президента хтось злив інформацію про операцію білоруським або російським спецслужбам, тож затримання зірвалося. Чинна українська влада заперечує існування вагнерівської спецоперації.

  Як повідомляв 5.ua, комітет із питань національної безпеки, оборони та розвідки ще у вересні 2020 року рекомендував Верховній Раді винести проєкт постанови про створення ТСК щодо розслідування справи вагнерівців у зал засідань для голосування. Але слідчу комісію досі так  і не створили.

  Попередній матеріал
  У кількох лікарнях Чехії оголосили надзвичайний стан через COVID-19
  Наступний матеріал
  Байден продовжив санкції проти Ірану
  Loading...