Ар'єв
Ар'єв відкриті джерела

"ОПУ визнав – операція існувала": Ар'єв у Раді закликав створити ТСК щодо вагнерівців

  Читайте по-русски
  Невдовзі авторитетна міжнародна організація Bellingcat опублікує розслідування щодо зриву спецоперації, нагадав нардеп

  У Верховній Раді необхідно негайно сформувати Тимчасову слідчу комісію з розслідування зриву спецоперації щодо затримання вагнерівців. Такий заклик із парламентської трибуни пролунав від народного депутата з фракції "ЄС" Володимира Ар'єва.

  Він наголосив, що Офіс президента Зеленського не зможе робити вигляд, ніби нічого не було, адже невдовзі опублікують розслідування від авторитетної міжнародної організації Bellingcat.

  "Спочатку в Офісі президента заперечували, що була взагалі така спецоперація. Потім злилися. І всі, хто говорив про злив спецоперації вагнерівців, ходили на допити в ДБР, де їх питали, а де вони цю інформацію отримали. Я, Юрій Бутусов, Яніна Соколова, інші журналісти, всі ходили", – нагадав Ар'єв.

  І продовжив: "Зараз ми переходимо до етапу торгу, коли заступник Єрмака говорить про те, що "можливо, це попередній президент злив цю спецоперацію". Таким чином вони визнають, що спецоперація щодо вагнерівців принаймні існувала".

  Він вказав, що в нової версії від ОПУ є ключова проблема – лише чинний президент може мати доступ до подробиць спецоперації на фінальному етапі.

  "Ми хочемо ще раз нагадати, що ми вимагаємо зараз створити Тимчасову слідчу комісію. На провідних світових телеканалах і платформах вийде фільм-розслідування Bellingcat про те, що відбулося насправді зі справою вагнерівців. І розслідування тоді буде дивитися увесь світ", – попередив нардеп.

  "Ми можемо зараз провести це розслідування тут у парламенті та встановити. Нам не треба мати доступ до секретної інформації, нам треба мати доступ до інформації, як відбувалися події в Офісі президента наприкінці липня 2020 року, і що сталося. Чому фінальна частина спецоперації була зірвана?" – наголосив Ар'єв.

  І резюмував: "ЄС" та інші опозиційні сили вимагають негайно поставити на голосування у Верховній Раді та створити ТСК, щоб ми отримали відповіді на ті питання, які давно поставлені – раніше, ніж вийде в ефір розслідування Bellingcat, які вже заслужили репутацію серйозними і ґрунтовними розслідуваннями на гарячі теми. Давайте не ховатися, а створимо ТСК і продовжимо роботу над пошуком того, хто зрадив Україну".

   

  Попередній матеріал
  Кулеба: Україна планує дозволити подвійне громадянство із країнами ЄС, але не з Росією-агресоркою
  Наступний матеріал
  "Усе йде за планом": Степанов прокоментував низькі темпи COVID-вакцинації в Україні
  Loading...