Андрій Антоненко
Андрій Антоненко "5 канал"/Олена Рибінська

Справа Шеремета: у суді розпочали дослідження доказів (оновлено)

Читайте по-русски
Андрій Антоненко каже: сьогодні перший день, коли немає симптомів недуги

У Шевченківському суді 9 лютого продовжили розгляд справи Шеремета. Про це повідомляє кореспондентка "5 каналу" Олена Рибінська. 

Попереднє засідання було заплановано на 2 лютого, однак його перенесли на сьогодні, 9 лютого. У залі присутні Юлія Кузьменко, Яна Дугарь та Андрій Антоненко.

Андрій Антоненко каже: сьогодні перший день, коли немає симптомів недуги. Почувається краще. До цього Ріффмастер нарікав на погане самопочуття, зокрема проблеми із зубами, також були ознаки застуди.

Каже, що ліки передавали адвокати, ними й лікувався. Також заходив лікар, прослухав його дихання. 

Адвокати клопотали, аби Антоненко вийшов із боксу. Прокурор проти, суддя не підтримала клопотання.

Наразі суд зачитує протоколи з місця злочину, адвокати відразу зазначили: на місці події поліцейські допустили загоряння рештків авто Шеремета, тож велика кількість доказів знищена.

Прокурор каже, що вибухотехніки спочатку оглядали місце події, аби не допустити інших вибухів. А по тому були допущені на місце слідчі.

Адвокати додають: із наявного відео видно, що поліція на місці події ходила без спецзасобів, у звичайному взутті та без рукавичок, таким чином, імовірно, знищуючи частину важливих доказів.

Оновлення:

Суддя зачитала протокол про сумнозвісні експертизи ходи чоловіка й жінки в ніч перед вбивством Шеремета та протокол про відеозйомку з камер спостереження неподалік місця злочину. В протоколі також зазначили і про заміри та ходу статистів під час експерименту, які й дали визначити, хто з підозрюваних підійде під критерії.

Адвокати заперечують, що це могли бути Антоненко та Кузьменко. Кажуть, навіть під час експертизи були встановлено, що зріст чоловіка має бути не вище 173 см. Підозрюваний Антоненко значно вищий, що вже виключає його як підозрюваного.

Прокурор каже, в ході подальших засідань можуть додати ще три експертизи ходи, що наводять докази про причетність саме Кузьменко та Антоненко.

Нагадаємо, Шевченківський районний суд Києва продовжив на 60 днів – до 2 квітня включно – дію запобіжних заходів усім трьом обвинуваченим у справі про вбивство Павла Шеремета.

 

Попередній матеріал
"Ігри нескорених": збірна України провела відкрите тренування – включення
Наступний матеріал
Другий день снігопадів в Україні: як приборкують негоду в регіонах
Loading...

Суд продовжив запобіжні заходи всім трьом обвинуваченим у справі Шеремета

Riffmasterа знову залишили в СІЗО – як минуло судове засідання

Справа Шеремета: суд залишив Антоненка під вартою

Зеленський нагородив керівника слідчих і автора експертизи у справі Шеремета

Справа Шеремета: Антоненка залишили за ґратами, попри погіршення здоров'я

Справа Шеремета: підозрювані Антоненко, Кузьменко та Дугарь прокоментували "білоруські плівки" – сюжет