Андрей Антоненко, Юлия Кузьменко, Яна Дугарь
Андрей Антоненко, Юлия Кузьменко, Яна Дугарь 5.ua

Справа Шеремета: суд починає розгляд матеріалів обвинувачення (оновлено)

Читайте по-русски
У залі всі троє фігурантів – Юлія Кузьменко, Яна Дугарь і Андрій Антоненко

Починається засідання суду у справі вбивства Павла Шеремета. У залі всі троє фігурантів – Юлія Кузьменко, Яна Дугарь і Андрій Антоненко.

Зі слів адвокатів, сьогодні суд почне розглядати матеріали сторони обвинувачення. Наприкінці засідання розглядатимуть клопотання щодо зміни чи продовження запобіжного заходу. Бо для всіх трьох обвинувачених термін спливає 7 лютого.

На вулиці під судом вже зібралася група підтримки з кількох десятків людей.

Оновлено. До зали суду відмовляються пускати народних депутатів, які хочуть взяти Андрія Антоненка на поруки. Адвокати подавали клопотання про дозвіл пустити поручителів – суд їм відмовив. Після перерви продовжать досліджувати перший том матеріалів справи.

Андрій Антоненко розповів про стан здоров'я. Каже, останні кілька днів сильно болить горло. Два тижні тому йому робили ПЛР-тест, він був негативний. Що з ним зараз, не знає. Щоранку нюхає вологі серветки, перевіряє, чи не зник запах. Поки не зник, інших симптомів немає.

Андрій Антоненко, Юлія Кузьменко
Андрій Антоненко, Юлія Кузьменко"5 канал"/Марія Писаренко

Нагадаємо, військовий волонтер і музикант Андрій Антоненко перебуває під вартою з грудня 2019 року. У вбивстві журналіста Павла Шеремета звинуватили також дитячу хірургиню Юлію Кузьменко та військову медсестру Яну Дугарь. Антоненко перебуває в СІЗО, Кузьменко – під цілодобовим домашнім арештом, а Дугарь відпустили під заставу. Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в центрі Києва внаслідок вибуху автомобіля.

Попередній матеріал
В Україну йде потепління
Наступний матеріал
На Донбасі внаслідок снайперського обстрілу загинув боєць ЗСУ
Loading...