Андрій Антоненко
Андрій Антоненко "5 канал" / Леся Головата

Суд відмовився змінювати запобіжний захід Антоненку, попри підозру на COVID – адвокати заявляють про тиск на підозрюваного – включення

Читайте по-русски
За даними захисту, COVID-19 діагностували у трьох осіб в корпусі СІЗО, де утримують Антоненка

Стан музиканта Андрія Антоненка, підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета, погіршився, у нього підозра на COVID-19. Про це повідомляє кореспондентка "5 каналу" Валерія Павленко, яка перебуває на засіданні суду. 

За даними захисту, COVID-19 діагностували у трьох осіб у корпусі СІЗО, де утримують Антоненка.

Сторона звинувачення заявила, що для зміни запобіжного заходу немає підстав. Суд допитав як свідка лікаря, який наголосив, що коронавірус загрожує здоров’ю Антоненка і може викликати серйозні ускладнення.

Суд вирішив не змінювати запобіжний захід, натомість зобов'язав надати Антоненку медичну допомогу. Сам Антоненко поскаржився захисникам і судді, що в нього погіршився стан здоров'я. 

Суд почався з того, що прокурор долучав до матеріалів справи. А от адвокати проти цього, адже ті, за їхніми словами, не відповідають хронології. Крім того, раніше адвокати не мали змоги ознайомитися з документами. Також захисники зазначили, що до справи долучили копії документів, що заборонено законодавством. Втім суддя такі зауваження до уваги не взяв і додав усі ті 15 томів до матеріалів справи.

Також адвокат Антоненка розповів, що на обвинуваченого чиниться тиск – до судової зали не пускали матів та дружину підозрюваного. 

Сам Антоненко розповів, що останнє побачення з дітьми в нього було в квітні.

Наступне засідання відбудеться 12 січня наступного року.

Нагадаємо, Андрій Антоненко провів за ґратами рік, але слідство не те, що нових доказів не оприлюднило, а почали сипатися навіть ті, про які говорили 12 грудня минулого року на брифінгу за участю перших осіб держави.

 
Попередній матеріал
Батько загиблого розвідника-морпіха Журавля прийшов до Печерського суду через позов проти Зеленського – що вирішила Феміда
Наступний матеріал
Будинок на Львівщині вкрився тріщинами: мешканці б’ють на сполох, але влада їх не чує
Loading...