Тетяна Чорновол
Тетяна Чорновол 5 канал

Справа побиття Чорновол: у суді розглядають апеляцію потерпілої – подробиці

Читайте по-русски
Нападника – Ігоря Корнілова – Тетяна Чорновол упізнала, бо запам’ятала обличчя та специфічну ходу

Новий розвиток справи побиття активістки Тетяни Чорновол. В апеляційному суді столиці розглядають скаргу обвинувачення на вирок Ігорю Корнілову, одному з нападників. В Генеральній прокуратурі наполягають – у ніч проти 25-го грудня 2013-го року Чорновол хотіли саме вбити, а не просто залякати чи побити.

Потерпіла свідчила перед колегією суддів, переконуючи, що її намагалися ліквідувати через активну участь у Революції Гідності. Як приклади наводила ініціювання захоплення будівлі КМДА, викриття автівки прослуховування СБУ та акції протесту під маєтками топ-силовиків часів Януковича – чільника ГПУ Віктора Пшонки та голови МВС Віталія Захарченка.

Зі слів Чорновол, тієї ночі невідомі на "Порш Каєні" переслідували її автівку дорогою додому. А згодом, змусивши зупинитися – жорстоко побили, цілили спеціально в голову. Нападника – Ігоря Корнілова – Тетяна Чорновол впізнала, бо запам’ятала його обличчя та специфічну ходу. Потерпілу без свідомості залишили при мінусовій температурі обабіч дороги.

Корнілов переконує – злочин не скоював, і має алібі – буцімто ночував у друга. Бориспільський суд раніше визнав його винним у нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості Чорновол і присудив 5 років ув’язнення.

"Удари ідуть з досить такими проміжками, один, потім другий, потім третій. Пам'ятаю, що в цю мить я сказала: "Майте на увазі, ви вбиваєте матір двох дітей". Після цих моїх слів слідує ще один удар і я втрачаю свідомість, що відбувається далі – я не пам'ятаю, до того моменту, як мене знайшли працівники ДПС", – розповіла потерпіла.

"Мене там не було, я упевнений у цьому, і мені нічого боятися того, що вона хоче пропіаритися. О 12 годині ночі на Бориспільській трасі вона побачила чоловіка, вона не пам'ятає навіть, у чому я був, у шапці чи не в шапці", – переконує Ігор Корнілов.

Як повідомляв 5.UA, раніше Чорновол через суд вимагала від ДБР порушити справи проти Портнова. За словами Чорновол, Державне бюро розслідувань відмовляється порушувати будь-які кримінальні справи проти Портнова, абсолютно ігноруючи при цьому заявників і будь-які заяви в порушення Кримінального процесуального кодексу. 



Попередній матеріал
Пленарне засідання Верховної Ради: закони про імпічмент і роботу ВАС
Наступний матеріал
Адвокат Порошенка прокоментував відкриття провадження проти слідчих ДБР за розголошення справ
Loading...

Брифінг Ігоря Голованя, адвоката президента України Петра Порошенка (2014-2019)

Чорновол подала заяву в ДБР щодо Портнова – в чому звинувачує

Брифінг представників Петра Порошенка – завершено

ДБР засвідчило, що працює на Портнова – Чорновол

Чорновол уже подала до ДБР дві заяви про вчинення корупції Портновим – як це стосується призначень Зеленського

Затримання Гримчака: ГПУ пояснила, до чого тут справа Чорновол і чернігівський суд