Портнов фото ТСН

Чорновол уже подала до ДБР дві заяви про вчинення корупції Портновим – як це стосується призначень Зеленського

Читайте по-русски
Одна стосується діянь чиновника за часів Януковича, друга – його впливу на основні призначення Зеленського

Народний депутат Тетяна Чорновол подала дві заяви до ДБР, з вимогою розслідувати діяльність заступника голови адміністрації президента Януковича Андрія Портнова в сучасності, зокрема його роль у ключових призначеннях Володимира Зеленського. В прямому ефірі "5 каналу" вона прокоментувала свої дії.

"Журналістам, та й будь-яким свідомим громадянам легко встановити, що передвиборчий фонд кандидата в президенти пана Зеленського масово фінансувався помічниками і юристами пана Портнова. Ми бачимо це фінансування, а зараз ми бачимо призначення цілого переліку осіб, зав'язаних з Портновим, на вищі посади в Україні. Я надіслала цю заяву пану Трубі: дослідити всі ці речі, чи не мають ці призначення людей, близьких до Портнова, корупційну підставу. Чи не має на меті це узурпації влади в Україні, через хабарництво, чи плату за посади. Щодо цих посад, маю на увазі: Андрія Богдана, Рябошапку, Данилюка, Пукшина – всі ці особи так чи інакше близькі до Портнова і більшість з них працювали з Портновим у його схемах в часи Януковича", – сказала Чорновол.

Також, нардеп прокоментувала іншу заяву, що містить звинувачення Портнова у корупції в попередні роки.

"Коли Портнов був заступником голови Адміністрації Президента Януковича, в цей момент він організував, маю на увазі зі злочинним елементом, рішення суду для певної комерційної установи, завдяки якому вона отримала 400 мільйонів доларів, можете собі уявити. Причому, це рішення суду приймала його сестра, а комерційна установа мала прямий стосунок до Портнова, тому що кількома роками раніше він туди призначав одним з членів правління свого помічника. Заява має корупціний душок", – відзначила Чорновол.

Фотокопії заяв Тятяна Чорновол опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

Повне відео розмови з експертом можете переглянути тут:

Раніше, Чорновол заявила, що директора Державного бюро розслідувань Романа Трубу контролює Портнов, адже той не дав гарантії, що не порушить справу проти добровольців, якщо про це його попросить поплічник Януковича Андрій Портнов. 

Попередній матеріал
Поліція затримала чеченця, який напав на нардепа Купрія
Наступний матеріал
"Кінцевою метою арешту Гримчака було зачепити Луценка": юрист проаналізував затримання чиновника
Loading...