Юрій Луценко
Юрій Луценко 5 канал

"Кінцевою метою арешту Гримчака було зачепити Луценка": юрист проаналізував затримання чиновника

Читайте по-русски
Арешт проведено вночі, аби прокурор Луценко не встиг попередити свого друга

Юрій Гримчак є проміжною ланкою і справжньою причиною його гучного затримання є бажання сьогоднішньої влади зачепити генерального прокурора Юрія Луценка, який вперто тримається за посаду. Про це в прямому ефірі "5 каналу" розповів, юрист, засновник ГО StateWatch$ Олександр Лємєнов.

"Пан Гримчак, насправді, така проміжна ланка, а кінцевим етапом була спроба певним чином зачепити Юрія Луценка, чинного генерального прокурора, який дуже скоро піде зі своєї посади", – вважає Лємєнов.

На його думку, Луценко став причиною нічного затримання Гримчака.

"Ми чітко розуміємо, що Гримчак пов'язаний з Луценком. Генеральний прокурор має повний доступ до Єдиного реєстру досудових рішень. Він може побачити будь-який процесуальний документ. Ви уявіть, що, наприклад, мого друга хочуть затримати і я дізнаюся про це. Чи не дав би я йому який маячок, щоб він, можливо, полетів би кудись відпочивати?" – припустив Лємєнов.

Також юрист пояснив, яка сума фігурувала в підставі для затримання.

"Там про 450 тисяч доларів йшлося, за які, нібито, мали вирішувати питання. Затримали при дачі другої суми в 30 тисяч. 50 тисяч вже передали. Чому не затримали під час першої передачі – тому що тоді досить просто було б адвокатам сторони захисту стверджувати, що ці гроші підкинули", – сказав він.

Повне відео розмови з експертом можете переглянути тут:

Раніше повідомлялося, що затримання чиновника часів Петра Порошенка необхідне Володимиру Зеленському, аби виправдати обіцянку про арешти топкорупціонерів. 

Попередній матеріал
Чорновол уже подала до ДБР дві заяви про вчинення корупції Портновим – як це стосується призначень Зеленського
Наступний матеріал
Пропонують від 50 грн до $1 тис: як борються з хабарництвом на КПВВ Донеччини
Loading...