Неля Штепа
Неля Штепа 5 канал

Справа Нелі Штепи: у суді підозрювана назвала обвинувачення несправедливими, а себе справжнім патріотом

Читайте по-русски
Її обвинувачують у посяганні на територіальну цілісність України та створенні терористичних груп і організацій

Назвала себе патріоткою і заявила, що захищала країну. Неля Штепа дала свідчення в суді щодо подій весни-літа 2014 року та захоплення Слов'янська проросійськими бойовиками, передає "5 канал".

Більш як три години ексчільниця Слов'янська російською пояснювала, чому вважає обвинувачення несправедливими. За її словами, вона ніколи не закликала до поділу України. Каже, що заклики до Путіна, виступ на мітингу 9 травня, а також інтерв'ю російським ЗМІ зробила під тиском бойовиків. Штепа наголосила, що проросійські найманці тримали її у полоні, знущалися, погрожували вбити родину.

Натомість вона ще на початку повідомляла про складну ситуацію тодішнє керівництво країни та Донецької області. Представник прокуратури зазначив, що не отримав відповідей по суті звинувачення. А отже, намагатиметься їх отримати під час судового розгляду. Нелю Штепу звинувачують у зазіханні на територіальну цілісність та недоторканість України та створенні терористичних груп та організацій. Її справу розглядає вже п'ята колегія суду.

"Ви мене обвинувачуєте в тому, що я нічого не зробила. А я зробила більше, ніж будь-хто у цій країні. Я її сама захищала, одна-єдина, а ви там обираєте, які слова я там казала, коли була у полоні. Якби ви були у полоні, коли я була", – казала підозрювана Неля Штепа.

Представник обвинувачення Олександр Чекін повідомив: "Були намагання перекласти всю провину на інших осіб. Однак по суті обвинувачення будь-яких чітких пояснень ми не почули. На даний час у сторони обвинувачення дуже багато запитань. Я вважаю, що ми отримаємо відповіді на них".

Нагадаємо, адвокати Штепи хотіли допитати Яценюка і Таруту.

Попередній матеріал
"Брешуть" – Гончаренко про заяви урядовців, що переговори про вакцини йдуть з весни 2020-го
Наступний матеріал
"Кінця цієї історії не бачу": лікарка про вакцинування проти COVID-19 і тривалість імунітету
Loading...

Назад у 2014-й: хто з кандидатів у міські голови засвітився в "русской весне" – "Невигадані історії"

Штепа поза грою – скандальна ексочільниця Слов'янська не вийшла до другого туру

Штепа побореться за посаду міського голови Слов'янська у другому турі – дані екзитполу