5 канал

Справа екс-беркутівців: суд став до вивчення відеодоказів

Це єдине відео, яке майже не переривається і на якому зафіксована більша частина вбивств і поранень, які отримали активісти на вулиці Інститутській

Суд у справі п'ятьох екс-беркутівців, яких звинувачують у розстрілах євромайданівців, став до вивчення відеодоказів. На засіданні у вівторок, 14 лютого, суд переглянув кадри, які минулого тижня долучила до справи одна з адвокатів потерпілих. Це єдине відео, яке майже не переривається і на якому зафіксована більша частина вбивств і поранень, які отримали активісти на вулиці Інститутській, передає "5 канал".

Згадане відео суд переглядав вперше, адже долучили його до матеріалів лише минулого тижня. Запис триває майже півтори години, на більшій частині відео відсутній звук. Та, за словами прокурорів, він фіксує 70% убивств та поранень майданівців.

Також протягом засідання допитали одного із потерпілих, Володимира Бученка, який між іншим засвідчив, що після перегляду відео, де він знайшов себе, мусить змінити показання. Зі слів Бученка, стріляли у нього саме з боку снігових барикад, на яких перебували бійці "Беркуту", а не з боку готелю "Україна", як він думав раніше.

Представники прокуратури запевнили, що потерпілі можуть переглядати відео самостійно і уточнювати подані свідчення. На сьогодні суд заслухав свідчення половини потерпілих. Наступне засідання призначене на 16 лютого.

Олена Бережнюк, Олексій Іванченков, "5 канал"

Попередній матеріал
Життя після війни: на Одещині ветеранів АТО вчать створювати та розвивати власний бізнес
Наступний матеріал
У Сумах до Дня святого Валентина влаштували благодійну акцію "Кров=Любов"
Loading...

ГПУ затримала ще одного екс-"беркутівця" за побиття активістів "Автомайдану"

Через акцію в залі суду засідання у справі розгону "Євромайдану" беркутівцями перенесли

Екс-"беркутівцю", який зараз працює в Нацполіції, присудили тримання під вартою із правом внесення застави

Поранений у "квадраті смерті" на Майдані дав свідчення у суді: що розповів активіст

Розстріли на Інститутській: суд розглянув відеодокази з місця загибелі активістів

"Невдовзі на всіх екранах країни": Луценко анонсував проведення справедливого суду над Януковичем