Розстріли на Інститутській: суд розглянув відеодокази з місця розстрілу активістів 5 канал

Розстріли на Інститутській: суд розглянув відеодокази з місця загибелі активістів

Попри висновки балістичних експертиз та відео з місця трагедії, адвокат екс-"беркутівця" продовжує наголошувати на недостатній кількості доказів

У четвер, 19 січня, відбулось чергове слухання у справі п'яти екс-"беркутівців", котрих звинувачують в убивстві 48 учасників Революції Гідності. Про це інформує "5 канал".

Як зазначається, суд розглянув висновки балістичних експертиз, фото та відеодокази з місця розстрілу на вулиці Інститутській. Зокрема, розглядали матеріали, котрі стосуються загибелі Романа Варениці.

20 лютого 2014 року чоловіку поцілили в груди. Це було в той момент, коли Варениця із дерев'яним щитом підіймався з іншими активістами уверх Інститутською. У його тілі експерти виявили дві кулі, одна з яких випущена з автомату Калашникова.

Обвинувачення надало докази, а також уривки відео, з яких випливає, що вогонь по людях вівся з боку бетонних барикад та з-за автомобілів "Беркута".

"Куля, з висновку балістичної експертизи, ідентифікована як випущена з автомату одного зі співробітників "Беркуту", який на даний час оголошений у розшук. Сторона обвинувачення наполягає, вважає, що саме з бетонної барикади було випущено саме співробітником "Беркуту", - наголошує прокурор Департаменту спецрозслідувань ГПУ Роман Псюк.

А от адвокат екс-"беркутівців" намагалися переконати суд, що доказів того, що саме підсудні стріляли в потерпілих – недостатньо. "А де серед тих осіб, яких ми бачили на КАМАзах, які прицілювалися чи стріляли, хто? Наскільки їх там можна роздивитись", - каже Стефан Решко, адвокат екс-"беркутівця". 

Попередній матеріал
Дивне "затишшя" на передовій: за день бойовики здійснили 11 обстрілів
Наступний матеріал
Справжній патріот та боєць, що пройшов гарячі точки АТО, потребує допомоги
Loading...
У рамках Мінських процесу Москва вимагає звільнити  екс-беркутівців та фігурантів справи "2 травня" – ЗМІ

У рамках Мінських процесу Москва вимагає звільнити екс-беркутівців та фігурантів справи "2 травня" – ЗМІ

Екс-"беркутівцю", який зараз працює в Нацполіції, присудили тримання під вартою із правом внесення застави

Екс-"беркутівцю", який зараз працює в Нацполіції, присудили тримання під вартою із правом внесення застави

"Перевертні в погонах": у Нацполіції розповіли про долю 13 поліцейських – колишніх "беркутівців"

"Перевертні в погонах": у Нацполіції розповіли про долю 13 поліцейських – колишніх "беркутівців"