Екс-беркутівець Дмитро Вознюк 5.ua

Слухання у справі злочинів на Майдані: суддя відмовився взяти екс-беркутівця під варту

Суддя вирішив, що Дмитро Вознюк може розраховувати на домашній арешт, при чому нічний

Печерський райсуд обрав запобіжний захід екс-беркутівцю Дмитру Вознюку. Той отримав нічний домашній арешт – з 23:00 до 6:00. Про це повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, суддя Володимир Карабань відмовився взяти Вознюка під варту на два місяці без права внесення застави. Тепер сторони мають п'ять днів для того, аби подати апеляцію.

Під час засідання прокурор наголошував, що є низка ризиків, зокрема: переховування, знищення доказів Вознюком та потенційний вплив на свідків і потерпілих. До того ж, торік у лютому його оголосили в державний розшук, але виявилося, що погано шукали. Увесь цей час він мешкав у Києві в квартирі своєї дружини та ходив на роботу.

"Ми наполягали на обранні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Підозрюваний може переховуватися від органів досудового розслідування та суду, може впливати на свідків, потерпілих у кримінальному провадженні, може знищити або спотворити докази. Після отримання повного тексту ухвали буде вирішуватися питання щодо оскарження цього рішення", – зазначив прокурор ГПУ Руслан Ткаченко.

А от адвокат Дмитра заявив, що рішенням суду задоволений, а його підзахисний не перебував у розшуку. Мовляв, чоловіку же якось видали водійське посвідчення у МРЕО.

Сьогодні суд заслухав дружину колишнього силовика, яка засвідчила, де саме вони мешкають, і розповіла, що мають малолітню дитину. Жінка зазначила, що її чоловік – годувальник сім'ї, і тепер працює охоронцем. 

Зазначимо, що Дмитру Вознюку закидають, зокрема, перевищення службових повноважень та підробку документів під час Революції Гідності, а саме – подій у Кріпосному провулку. Якщо його визнають винним, за ґратами колишній беркутівець може провести до 10 років.

Попередній матеріал
Авдіївська "промка": російські снайпери ніби тренуються на живих мішенях
Наступний матеріал
Коли школа стає домівкою: чому жінка та її 9-річна дитина мешкають у будівлі сільської школи

Суд у справі "екс-беркутівців": батько Героя Небесної Сотні дав важливі свідчення про розстріли на Майдані

Екс-"беркутівці", яких розшукують у справі розстрілів на Майдані, отримали громадянство РФ

Екс-"беркутівцю", який зараз працює в Нацполіції, присудили тримання під вартою із правом внесення застави