Навчання в АТО
Навчання в АТО 5 канал

Спецслужби РФ розпалюють в Україні "війну всіх проти всіх" – голова зовнішньої розвідки

Читайте по-русски
У Росії хочуть продемонструвати "штучність української держави", вказує Кондратюк

Кінцева мета російських спецслужб – зміна влади в Україні. І саме для цього Москва влаштовує на території держави спецоперації. Про це у своїй статті для видання "Дзеркало тижня" завив глава Служби зовнішньої розвідки Валерій Кондратюк.

"Ставка робиться на системну дискредитацію української національної ідеї і західного цивілізаційного вибору, демонстрацію "штучності української ідентичності та держави", – пише він.

Розвідник продовжує: "Політична ціль РФ – дестабілізувати суспільно-політичне життя до такого рівня, щоб Кремль був у змозі порушити питання необхідності "гуманітарної допомоги" і перекрити кисень Україні "братніми" обіймами. Фактично, йдеться про спроби розпалювання на території нашої держави "війни всіх проти всіх" і проведення на цьому тлі політично-диверсійної та/або силової операції зі зміни керівництва держави у середньостроковій перспективі".

Раніше у Службі зовнішньої розвідки попередили, що активність РФ може перейти у масштабну військову операцію із захопленням українських територій.

Попередній матеріал
Crew Dragon відстикувався від МКС і повертається на Землю: що варто знати про історичну місію
Наступний матеріал
В Індії 70-тонний кран впав на робітників: загинули 11 людей – моторошне відео
Loading...