Співробітник ДБР
Співробітник ДБР FB / Julia Novoseltseva

ДБР знову в Музеї Гончара: директора змусили підписати якогось листа, але не дали зробити копію

Читайте по-русски
Співробітник Держбюро не відповідав на питання керівництва музею і поїхав на машині без номерів

Слідчий ДБР, який навідувався в Музей Гончара в день відкриття особистої колекції родини Порошенків (26 травня – ред.), повідомив заклад про арешт 42 картин. Про це заявила медіа-координатор музею Юлія Новосельцева у Facebook.

"Сьогодні, 28 травня, приблизно о 13:30 в музей прийшли люди. Представилися працівниками ДБР, здалеку показали свої посвідчення Петру Івановичу. Один з них представився слідчим. Надав документ про арешт 42 картин та попросив написати від руки про отримання цього документа та його відповідальність. Копію цієї записки він не дав. Сфотографувати цей документ Петру Івановичу також не дав. На запитання пан слідчий відмовився відповідати і почав тікати. Ми пройшли з ним до мосту Патона, але він потім вскочив у машину без номерів, наїхав мені на лівий черевик та поїхав. Люблять цирк. То буде вам цирк!" – написала вона.

За її словами, слідчий відмовився відповідати на будь-які запитання. Сказав: "Пишіть у ДБР, роз'яснимо вам у розумні строки". Вона додала, що це той самий слідчий, "що приходив 26.05 у музей двері ламати". Крім того, 28 травня він просив показати йому картини, але адміністрація музею відмовила.

Нагадаємо, 26 травня ДБР штурмувало Музей Гончара. Силовики пробули в закладі близько трьох годин, потім залишили музей, прихопивши митні декларації на картини.

Попередній матеріал
Сильна злива в Одесі призвела до підтоплення кількох вулиць – міська рада
Наступний матеріал
"Аваков, відкрий докази!": адвокати фігурантів справи Шеремета прийшли до МВС висловити протест
Loading...