Зарплата
Зарплата finance.obozrevatel.com

Скільки переселенців працевлаштовані та яку середню зарплату отримують – про що звітують у профільному міністерстві

Читайте по-русски
69% опитаних респондентів серед переселенців не можуть покрити раптові витрати

46% переселенців, станом на шостий рік вимушеного переїзду, – працевлаштовані. Про це прозвітували у Міністерстві у справах ветеранів та внутрішньо переміщених осіб. Про таке повідомляє "5 канал".

Ще 24% є неактивними, кажуть у профільному відомстві. А саме: люди з інвалідністю, літнього віку та частка студентів.

Натомість дохід внутрішньо переселених осіб збільшився. Станом на червень 2019 року вони отримують у середньому близько трьох тисяч гривень. Утім це менше за фактичний прожитковий мінімум, зазначений Міністерством соціальної політики. До того ж 69% опитаних респондентів не можуть покрити раптові витрати.

Оксана Коляда, міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, розповідає: "Ми маємо цілу низку проектів щодо реінтеграції ветеранів, щодо реінтеграції внутрішньо переміщених осіб, щодо програм забезпечення житлом, щодо роботи з громадою. Сприймайте їх такими, які є, приїхали тут, і дайте їм можливість отримати власне житло, отримати роботу, отримати змогу навчатися, мати змогу надавати освітні послуги своїм дітям".

Як повідомляв 5.UA, у серпні Кабмін збільшить виплати окремим категоріям переселенців

Попередній матеріал
Із солоної води – питна, з пінопласту – клей: у Києві стартував фестиваль інноваційних проєктів Sikorsky Challenge – відео
Наступний матеріал
Опалювальний сезон, тарифи і транзит російського газу – що ще обговорювали на засіданні Кабміну