Скріншот відео
Скріншот відео Скріншот відео

Заступниця голови ОП звинуватила ветеранів АТО в тому, що вони почали війну – реакція "ЄС"

Читайте по-русски
"Європейська солідарність" вимагає публічних вибачень перед ветеранами та звільнення Анни Коваленко

Заступниця керівника Офісу президента України Анна Коваленко заявила, що війна на Донбасі почалася "через АТО і ВПО". Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook юрист Андрій Чудовський, розмістивши відео з мітингу ветеранів АТО і тимчасово переміщених осіб під стінами ОП.

У Коваленко розгорілася суперечка із учасниками протесту, які вимагали збільшення державного фінансування потреб учасників бойових дій і вимушених переселенців. На запитання учасника мітингу, через кого почалася війна, дівчина відповіла: "Чому не через вас? Через вас". Після чого стала вимагати, щоб її не знімали на камеру.

Фракція політичної партії "Європейська Солідарність" вже висловила обурення словами заступниці керівника Офісу президента Анни Коваленко, яка звинуватила ветеранів АТО в розв'язанні війни на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба політсили.

"Команда "Європейської Солідарності" засуджує будь-які спроби зняти відповідальність з Росії та Путіна за тривалу збройну агресію проти нашої держави. Українська дипломатія надала неспростовні докази перебування російських військ і зброї на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей, чим забезпечила системний санкційний тиск на агресора", – зауважують у "ЄС".

Наголошується, що звинувачення на адресу українських армійців у розв'язанні війни – це удар по міжнародній підтримці та довірі до держави з боку західних союзників.

"Особливо насторожує, що такі звинувачення на адресу ветеранів прозвучали від експертки з питань оборони і безпеки, що може відображати реальне ставлення всього Офісу президента до захисників і їхніх потреб. При цьому чинний президент Володимир Зеленський уникає публічно називати Російську Федерацію агресором, Путіна – ворогом, а російські війська – окупаційними", – вказується у заяві.

"Вимагаємо від влади продовжувати чітку політику зміцнення армії, соціального захисту і поваги до всіх військовослужбовців і ветеранів. Окремо вимагаємо публічних вибачень перед ветеранами, а від президента – звільнення Анни Коваленко за її неприпустимі висловлювання", – резюмують у політичній партії.

28-річна Ганна Коваленко була сотницею 39-ї сотні самооборони Євромайдану, після закінчення Революції Гідності – радницею міністра інформполітики та трьох міністрів оборони. Пройшла до Парламенту IX скликання від партії "Слуга народу", але вирішила обійняти посаду заступниці глави Офісу президента.

Дивіться також: Під Офісом президента провели акцію "Ні капітуляції": що вимагали

Попередній матеріал
"Тиша така слизька": захисники позицій біля шахти Бутівка розповіли про снайперські удари ворога – репортаж
Наступний матеріал
Закидають убивство бойовика: розвідника ЗСУ відпустили на поруки – адвокат заявляє про абсурдність звинувачень
Loading...