Ні капітуляції
Ні капітуляції 5 канал

Під Офісом президента провели акцію "Ні капітуляції": що вимагали

Читайте по-русски
З собою мітингарі принесли листи з вимогами до чільника держави Володимира Зеленського

"Ні капітуляції" – акцію із такою назвою влаштували під стінами Офісу президента. Зібралася понад сотня людей. Акцію організував заступник голови Ради резервістів та ветеран російсько-української війни Мирослав Гай.

З собою мітингарі принесли листи з вимогами до чільника держави Володимира Зеленського. Хтось писав від руки вдома, хтось брав від організаторів акції – на місці. Вимоги, зокрема, стосувалися кадрової політики Зеленського. Протестувальники хотіли отримати підтвердження чи спростування твердження щодо заборони українським військовим стріляти у відповідь.

Говорили й про необхідність запровадити санкції проти так званої російської медіа-агентури в українських ЗМІ. Учасники акції підписали листи до президента. Їх прийняв представник Офісу та пообіцяв найближчим часом дати відповідь.

"Всі вимоги важливі, але я вважаю, що заборона стріляти у відповідь – це просто капітуляція. Цього не можна допустити", – заявила учасниця акції Олена Кравченко.

"Я приїхала з Миколаїва. Як це – наші хлопці не можуть відповідати на постріли? Це дуже важливо. Тому ми й прийшли сюди. І комітет повинен бути", – зазначила інша учасниця Валентина Опілат.

Нагадаємо, на Марші захисників влаштували флешмоб на підтримку полонених і в'язнів Кремля.

Попередній матеріал
Витримки, сили духу та розуміння: відеозвернення бійців АТО з нагоди свята
Наступний матеріал
Порошенко дав пораду Зеленському: "Росія є країною-агресором і треба нарешті навчитися це вимовляти"