Ветерани під Міноборони
Ветерани під Міноборони 5 канал

Скандальна заява полковника Ноздрачова: активісти зустрілися з представниками Генштабу – що відомо

Читайте по-русски
Активісти вимагають звільнення офіцера, який напередодні публічно припустив можливість порозуміння терористів і російських найманців та українських військових

Акція протесту через скандальні висловлювання полковника Олексія Ноздрачова – відбулася у столиці, просто під стінами Міністерства оборони. Про це повідомляє "5 канал".

Активісти вимагають звільнення офіцера, який напередодні публічно припустив можливість порозуміння терористів і російських найманців та українських військових. Після початку акції частину присутніх ветеранів згодом пропустили до Міноборони – утім, без присутності преси.

Після нетривалого спілкування з військовим керівництвом учасники протесту вийшли до ЗМІ. За підсумками зустрічі активісти лишилися частково задоволені. Сам Ноздрачов писати заяву на звільнення відмовився.

"Зараз почули від генерала Наєва, заступника керівника Генштабу України про те, що буде військова служба правопорядку проводити розслідування, розслідування по факту, точніше по виявленню, чи це було особиста думка цього полковника Ноздрачова, чи це, скажімо, його хтось надихнув, з ким він там спілкувався, тому що за ним такі судження були вже не раз і обурення, в тому числі представників українських офіцерів, наростало. Зараз скажу так, що неформально ЗСУ як ті, хто виступав на мітингу, так і багато офіцерів вдячні тому, що вже демобілізовані військові, вони зробили це. Це не акція, мабуть, це таке обурення громадське цим от явищем, тому буде розслідування, буде за результатами уже або пониження у звані, або позбавлення взагалі його посадових обов'язків", – розповів представник "Руху ветеранів України" Євген Карась.

Нагадаємо, 12 грудня у Києві полковник ЗСУ Олексій Ноздрачов заявив, що "українські військові і військові росіяни, які проти нас воювали і продовжують воювати, і навіть ті військові, які є в формуваннях Донецької і Луганської областей, реінтегруються дуже швидко".

Ви тільки подивіться на ці погляди: Міноборони показало фото хвостатих друзів ЗСУ на передовій

Тварини на передовій
/
Тварини на передовій
/
Тварини на передовій
/
Тварини на передовій
/
Тварини на передовій
/
Тварини на передовій
/
Тварини на передовій
/
Тварини на передовій
/

Попередній матеріал
Справа Шеремета та зустріч Зеленського з Путіним – прогнози Арестовича
Наступний матеріал
Убивство Шеремета: адвокати підозрюваного Антоненка заявили про відвід судді
Loading...

"З іскрою в очах": як змінилося обличчя ЗСУ за роки війни – репортаж

"Тут свято не відчувається": армійці про "подарунки" від окупантів до Дня ЗСУ біля Оріхового

"Українська армія, як Фенікс відродилася": у Маріуполі до Дня ЗСУ відправили панахиду за полеглими

"У вересні обіцяли демобілізацію – тоді й повернуся": останній день солдата Ернеста Хортіва

"Ми з вами – одна команда, яка дуже любить і захищає Україну": Порошенко відвідав поранених бійців

Зеленський привітав військових із Днем ЗСУ