Анастасія Могенсен
Анастасія Могенсен скріншот

Сімейна дипломатія: хлопчика, утримуваного в посольстві Данії, повернули матері

Читайте по-русски
За словами матері Анастасії Могенсен, її син отримав психологічну травму і потребує часу на реабілітацію

Дворічний Даніель після десятиденного перебування в посольстві Данії нині з мамою українкою Анастасією Могенсен. Напередодні батьки хлопчика підписали мирову угоду, в якій розподілили обов'язки виховання їхнього сина.

Документ декілька разів переписували, щоби умови влаштовували обох батьків. За словами матері Анастасії Могенсен, її син отримав психологічну травму і потребує часу на реабілітацію.

"Я шокована з його стану, тому що він плаче, він ніколи в житті не плакав. Він збуджений, він почав битися головою об стіну. Тому, якщо у когось є контакти психологів, я прошу скинути мені у Фейсбук. Ми вирішили зробити це все мирно. Все таки дитина повинна знати і маму, і тата. Тому ми будемо пробувати спілкуватися всі разом", - прокоментувала мати Даніеля.

"З огляду на те, що батьки домовилися за цією угодою про спільне спілкування із дитиною поділили час, коли вони будуть спілкуватися, звичайно, що мама погодилася, взяла на себе обов'язок закрити та відкликати усі свої заяви і таким же чином і батько погодився відкликати свою заяву, своє рішення про те, як він її необдумано позбавив права опікунства над дитиною", - розповіла адвокатка Анастасії Могенсен Жанна Світлична.

Нагадаємо, подружжя порозумілося після того, як кілька днів тому - в конфлікт втрутилися і українські, і данські дипломати.

До цього матір маленького Даніеля понад тиждень пікетувала посольство Данії у столиці. Звинувачувала свого чоловіка-данця, який нібито викрав їхнього сина і доправив до дипвідомства. Сам батько хлопчика Ян Ког Могенсен до журналістів не виходив, його позиція була невідома.

Попередній матеріал
На шляху до мрії: аби створити "Музей пошти" краєзнавець вигадав корисний спосіб зібрати гроші
Наступний матеріал
Війна не розбирає статі: історії матерів, які на передовій чатують спокій країни
Loading...

"Козацькими шляхами-2019": як діти-скаути вчаться рубати дрова, палити багаття та жити без гаджетів

Залишилося менше місяця: крихітна Марічка дуже потребує допомоги небайдужих

Морили тарганів: у Кривому Розі з дитячого клубу евакуювали 65 осіб через отруєння

У Києві невідомі на автівці викрали дитину – в місті оголосили план "Перехоплення"

У 9 років створила 19 музичних композицій: як юна бандуристка стала рекордсменкою України

"Козацькими шляхами": в Києві стартував традиційний скаутський похід