Андрій Рева
Андрій Рева 5 канал

Щороку в Україні 10 тисяч дітей залишаються без батьківського піклування – Рева

  У Мінсополітики розробляють Концепцію державної соцпрограми підтримки сім'ї та розвитку відповідального батьківства – вона розрахована до 2022 року

  Щороку в Україні 10 тисяч дітей залишаються без батьківського піклування. Таку цифру назвав міністр соціальної політики Андрій Рева, передає "Урядовий портал".

  За словами урядовця, така ситуація спричинена безвідповідальним ставленням батьків до виконання своїх обов'язків, вживанням батьками алкоголю, наркотиків, жорстоким поводженням з дитиною та іншими сімейними скрутами.

  "Рева під час виступу поінформував про те, що Міністерство соціальної політики усвідомлює пріоритетну важливість реформування існуючої системи підтримки сім'ї шляхом трансформації традиційних механізмів, зосереджених, в основному, на соціально вразливих категоріях сімей через різні види державної допомоги, у систему сімейної політики, інтегровану у різні сфери суспільного життя для створення сприятливого гуманітарного простору для сімей з дітьми, забезпечення безпеки життя та здоров'я, добробуту та соціальної підтримки громадян", – йдеться у повідомленні.

  Міністр також зазначив, що аби покращити ситуацію в країні, міністерство розпочало роботу із популяризації в суспільстві сімейних цінностей та підвищення престижу сім'ї. Для цього розробляється так звана Концепція соціальної програми підтримки сім'ї та розвитку відповідального батьківства – вона розрахована до 2022 року.

  Попередній матеріал
  "Хімічна атака" у Криму: загрози для життя населення Херсонської області немає
  Наступний матеріал
  В Японії зафіксували найтриваліший у світі шлюб
  Loading...

  "Пакунки малюка": стало відомо, скільки областей закуплять "надання допомоги"

  У Києві чоловік побив дружину і взяв у заручники власних дітей

  "Зробити щасливим маленьке серце": розлого про те, як стати наставником в Україні

  Важить, як піврічне маля: на Кіровоградщині батьки морили голодом трирічного сина – сюжет

  Плед-ковдра, боді, повзунки: докладно про те, що входить до "пакунку малюка"

  У Закарпатській області зафіксований спалах менінгіту – одна дитина померла, ще 10 осіб у лікарні