medikforum.ru

"Пакунки малюка": стало відомо, скільки областей закуплять "надання допомоги"

  Наразі укладання проектних угод ще триває в Київській та Луганській ОДА

  Державні адміністрації 22 областей вже підписали угоди на отримання фінансування "пакунка малюка". Відомо, що з першого вересня таку допомогу мають видавати у пологових будинках. Про це повідомляє "УНІАН".

  "Надання допомоги "пакунок малюка", її доставка до пологових будинків здійснюється згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між Кабміном та Управлінням ООН з обслуговування проектів і Дитячим фондом ООН у сфері соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства", – зазначено у відповіді Мінсоцполітики на запит ТСН.ua.

  Зокрема, обласні структурні підрозділи з питань соціального захисту населення повинні укласти проектні угоди з Управлінням ООН з обслуговування проектів.

  "Станом на 30 серпня 2018 року з 22-ма державними обласними адміністраціями підписано проектні угоди з Управлінням ООН з обслуговування проектів щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка", в тому числі Львівською та Одеською ОДА", – зауважено у повідомленні прес-служби Мінсоцполітики.

  Наразі укладання проектних угод ще триває в Київській та Луганській ОДА.

  Як повідомляв 5.UA, вже з 1-го вересня під час виписки з пологового будинку кожна родина отримуватиме так званий "пакунок малюка". В уряді сподіваються, що ця допомога стане інформаційною та матеріальною підтримкою насамперед тим родинам, які через складне матеріальне становище позбавлені можливості придбати новонародженій дитині якісні предмети догляду та одягу. Відповідний наказ ухвалило Міністерство соціальної політики України.

  Попередній матеріал
  Порошенко призначив нового заступника голови АП замість Шимківа – подробиці
  Наступний матеріал
  Альтернатива платним дорогам буде – Омелян

  Плед-ковдра, боді, повзунки: докладно про те, що входить до "пакунку малюка"

  Супрун розповіла про небезпеку шкільних лінійок і дала поради, як мінімізувати ризики

  "Тихий і привітний": на Сумщині педофіл 20 років розбещував малолітніх хлопчиків

  Інклюзивна освіта: Саламанську декларацію переклали українською – що це означає

  Погрожував вбивством власним дітям: подробиці успішної спецоперації зі звільнення заручників у Києві

  У Києві чоловік побив дружину і взяв у заручники власних дітей