аа Фото із відкритих джерел

СБУ зупинила діяльність мережі антиукраїнських агітаторів

Читайте по-русски
Правоохоронці фіксують активізацію спецслужб РФ із втручання у виборчі процеси в Україні

СБУ припинила діяльність розгалуженої мережі антиукраїнських інтернет-агітаторів, до складу якої входило четверо мешканців Миколаєва та четверо одеситів. Учасники мережі поширювали в регіональних та загальнодержавному сегментах мережі Інтернет матеріали з ознаками сепаратистського змісту, спрямовані на штучне загострення суспільно-політичної ситуації в регіоні напередодні та під час президентських виборів у країні. Про таке повідомили на сайті СБУ.

"За кураторства російської сторони зловмисники поширювали у соцмережі "Вконтакте" через спільноти антиукраїнського спрямування, "News-Front Новороссия Юго-Восточный фронт", "Республика новороссия анти майдан "інформаційні матеріали з ознаками закликів до зміни меж державного кордону України. Учасники мережі отримували за "роботу" матеріальну винагороду через сервіси грошових переказів, що внесені до "санаційного" списку та відповідно заборонені в Україні, зокрема "Золотая корона" та "Webmoney", – йдеться у тексті повідомлення.

Правоохоронці додали, що Служба безпеки України у ході виконання покладених на неї завдань із забезпечення інформаційної безпеки держави фіксує активізацію спецслужб РФ із втручання у виборчі процеси в Україні через використання соціальних мереж для маніпулятивного впливу на електоральні настрої українських користувачів мережі Інтернет.

Попередній матеріал
Розгляд позову Ігоря Мосійчука проти Уляни Супрун – трансляція
Наступний матеріал
Підрозділи авіації ЗСУ та протиповітряної оборони тренувалися збивати безпілотники противника – відео
Loading...

"Підвищити ціну брутальної агресії Кремля": ЗСУ очікує на нові закупівлі Javelin

Санкції створили тріщини у відносинах між олігархами та Кремлем – Держдеп США

Винищувачі НАТО перехопили російські літаки біля Ісландії

Полоненого українського моряка Сороку прооперували в Москві

Діяв спільно з посольством: у Чехії викрили потужний центр російських кібератак – ЗМІ

Порошенко розповів, чи існуватимуть в Україні приватні армії