Україна – Канада
Україна – Канада Facebook / Урядовий портал

Стало відомо, скільки Канада виділить на військову підтримку України

  Читайте по-русски
  Ці кошти будуть використані не лише на забезпечення тренування українських військових, але й на втілення стратегічних цілей реформування оборонного сектора України

  У внесеному до парламенту проекті нового федерального бюджету Канади зазначили, що упродовж наступних трьох років Канада виділить $105,6 млн на тренування українських військових та іншу оборонну допомогу. Про таке повідомив "Укрінформ".

  "Уряд залишається відданим продовженню підтримки України. З огляду на це, у бюджеті-2019 підтверджується намір вкласти протягом трьох наступних років до 105.6 млн дол. у поновлення операції UNIFIER", – наголосили у пропонованому державному кошторисі.

  Варто зазначити, що ці кошти будуть використані не лише на забезпечення тренування українських військових, але й на втілення стратегічних цілей реформування оборонного сектора України.

  "До цієї суми входять 99.6 млн дол. додаткових коштів, виділених протягом трьох років на продовження військового внеску Канади, а також до 6 млн дол. на підтримку ширших зусиль із втілення безпекових та оборонних реформ в Україні, виділених МЗС із наявних ресурсів бюджету на міжнародний розвиток", – йдеться у тексті повідомлення.

  Там додали, що військова підтримка України "доповнює участь Канади у заходах із запевняння та стримування в Центральній та Східній Європі в рамках операції REASSURANCE, яка в липні 2018 року була подовжена та протягом чотирьох років обійдеться у 514 млн дол.".

  "Канада – надійний партнер України та є одним із найбільших міжнародних прихильників зусиль країни із самозахисту та втілення демократичних й економічних реформ", – підсумували у проекті бюджету.

  Попередній матеріал
  Видавництва та холдинг Януковича-молодшого: новий санкційний перелік України проти РФ – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Мей назвала останній термін виходу Великої Британії з ЄС
  Loading...

  70 розбитих машин: у Канаді сталася масштабна автотроща

  "Канада завжди підтримуватиме народ України": Джастін Трюдо вшанував Героїв Небесної Сотні

  Чиновник часів Януковича подав позови проти МЗС, ГПУ та посольства України в Канаді через санкції

  Північний магнітний полюс стрімко рухається в напрямку Росії – вчені

  МЗС Канади не пустило кремлівських пропагандистів на захід стосовно Венесуели

  "Як з'явився пуп": канадців спантеличила снігова творчість у Монреалі