"Як з'явився пуп": канадців спантеличила снігова творчість у Монреалі

Twitter / Kate McKenna

Зображення ведмедя було створено поблизу відомого пішохідного мосту – популярної локації для фотографування на фоні каналу

На засніженому штучному каналі у канадському Монреалі цього тижня з'явилося зображення величезного ведмедя. Користувачі соціальних мереж вже кілька днів дискутують на тему того, яким чином у ведмедя з’явився пупок, з огляду на відсутність слідів, які вели б до нього, повідомляє "Укрінформ".

Величезні розміри зображення - щонайменше 4 метри завширшки – виключають можливість стрибка. Інша популярна версія - кілька кинутих сніжок, однак вона теж маловірогідна, адже потребує нелюдської точності.

хтось вважає, що автор зображення використав дрон, у той час, як інші стверджують, що обриси ведмедя могли бути обмальовані навколо вже наявних слідів у снігу, залишених, приміром, птахом. Користувачі з особливо багатою фантазією не виключають і роль прибульців.

З'явилася навіть версія, що для створення пупка було використано довгу клюшку. На цю думку наштовхує те, що ведмежі брови, схоже, також було намальовані на снігу подібним вигнутим предметом.

Прикметно, що зображення було створено поблизу відомого пішохідного мосту – популярної локації для фотографування на фоні каналу.

Додамо, що нині кілька відомих канадських ЗМІ шукають автори "снігового ведмедя", однак поки що безуспішно. На жаль, до вечора п'ятниці вітри та снігопад знищили цей витвір, який так і не отримав свого авторства.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ