Українські й канадські військові
Українські й канадські військові Facebook / Генштаб ЗСУ

Канада продовжила військову місію в Україні на три роки

  Читайте по-русски
  З часу початку роботи канадських інструкторів у вересні 2015 року вдалося підготувати понад 10 тис. 800 українських військовослужбовців

  Міністр оборони Канади Харджит Сінгх Сейджан та міністр закордонних справ Христя Фріланд озвучили рішення про продовження терміну перебування місії Збройних сил Канади "Об'єднувач" (UNIFIER) в Україні до кінця березня 2022 року. Про таке повідомляє "УНІАН".

  Продовження перебування в Україні тренувальної місії канадської армії в Україні до кінця березня 2022 року посадовці пояснили тим, що попри суттєвий прогрес у реформуванні, який демонструють оборонні та безпекові сили України, в цьому регіоні ще залишається підвищений рівень небезпеки.

  Таким чином, канадські Збройні сили продовжать здійснювати воєнну підготовку та допомагати у зміцненні потенціалу оборонних та безпекових сил України.

  За твердженням військових, що ця підготовка безпосередньо допомагає оборонним і безпековим силам України підтримувати внутрішню безпеку та територіальну цілісність, сприяючи регіональній та міжнародній стабільності.

  "Сьогоднішнє оголошення знову підтверджує незмінну підтримку Канадою суверенітету і територіальної цілісності України та нашу відданість глобальній безпеці. Відданість Канади Україні однозначна і непохитна. З продовженням терміну дії операції "Об'єднувач" чоловіки й жінки наших канадських Збройних сил відіграють ключову роль у сприянні зміцнення, розвитку і модернізації потенціалу сил оборони й безпеки України", – наголосив Сейджан.

  Фріланд додала, що народ України знає, що може покладатися на Канаду.

  "Операція "Об'єднувач" є невід'ємною частиною нашої багатосторонньої підтримки України. Ми незмінні у нашій відданості суверенітету і територіальної цілісності України, оскільки це забезпечує стабільне, демократичне і заможне майбутнє. Саме з цієї причини Канада також пишається, що проведе третю щорічну конференцію з українських реформ у липні цього року", – додала вона.

  З часу початку роботи канадських інструкторів у вересні 2015 року вдалося підготувати понад 10 тис. 800 українських військовослужбовців, додали в уряді Канади.

  Попередній матеріал
  Чубаров озвучив, скільки РФ переселила до окупованого Криму росіян
  Наступний матеріал
  Деокупація Криму: Порошенко назвав три кроки, як планує пришвидшити повернення півострова
  Loading...

  70 розбитих машин: у Канаді сталася масштабна автотроща

  "Канада завжди підтримуватиме народ України": Джастін Трюдо вшанував Героїв Небесної Сотні

  Чиновник часів Януковича подав позови проти МЗС, ГПУ та посольства України в Канаді через санкції

  Північний магнітний полюс стрімко рухається в напрямку Росії – вчені

  МЗС Канади не пустило кремлівських пропагандистів на захід стосовно Венесуели

  "Як з'явився пуп": канадців спантеличила снігова творчість у Монреалі