Конвертаційний центр
Конвертаційний центр СБУ

СБУ припинила діяльність конвертцентру з обігом у 15 млрд грн

  Читайте по-русски
  Організатори центру зареєстрували більш ніж 400 фіктивних фірм

  Служба безпеки України припинила в Києві роботу масштабного конвертаційного центру, який за час своєї роботи організував обіг коштів на більш ніж 15 млн грн, повідомляє пресслужба СБУ.

  Зазначається, що центр функціонував протягом 2019-2020 років, організатори зареєстрували понад 400 фіктивних фірм. За допомогою цього центру тисячі підприємств, зокрема державних та комунальних, ухилялися від сплати податків в особливо великих розмірах.

  До організації схеми виявилися причетні посадовці комерційних банківських установ і колишнє керівництво Державної податкової служби. Під час санкціонованих обшуків в офісах і місцях проживання фігурантів правоохоронці виявили більш ніж 600 печаток фіктивних підприємств, офшорних компаній, нотаріусів, податкових органів, судів та органів місцевого самоврядування, а також установчі документи фіктивних підприємств, документацію щодо фінансово-господарської діяльності, довіреності, копії паспортів осіб, на яких здійснювалася реєстрація таких СГД, що підтверджують вчинення злочинів.

  Конвертаційний центр був частиною більш глобального протиправного механізму формування сум податкового кредиту з ПДВ, який раніше блокувала Служба у ДПС, додали в СБУ.

  Нагадаємо, раніше Служба безпеки України заблокувала масштабний канал контрабанди обробленого бурштину до однієї з азійських країн.

  Попередній матеріал
  В Україні скасували обов'язкову Книгу відгуків і пропозицій – що замість неї
  Наступний матеріал
  Поліція відкрила 14 кримінальних проваджень через пожежі на Луганщині
  Loading...

  У СБУ прокоментували листа щодо тиску на кандидатів від "ЄС" на Донеччині

  "Склянка наполовину порожня": в ЄС нагадали Зеленському про СБУ та судову реформу

  Бойовики намагалися завербувати працівницю Луганської ОДА

  Росіянин намагався ввезти в Україну два пістолети-кулемети, заховавши їх у дитячих іграшках

  "Це державна зрада" – "ЄС" звертається до СБУ та ДБР через проросійські заяви Фокіна

  СБУ викрила канал контрабанди бурштину до Азії