Оголошення вироку Савченко // 21 5 канал

Савченко зумисно ввели препарати, щоб фальсифікувати результати обстеження - адвокат

Полозов переконаний, що російські лікарі приховують справжню інформацію стосовно здоров'я української льотчиці

Надія Савченко потребує термінового ушпиталення. Про це повідомив "5 каналу" її адвокат Микола Полозов. Він запевнив, що російські лікарі приховують справжню інформацію стосовно здоров'я української льотчиці. Ані родичі Надії, ані її адвокати не бачили результатів аналізів.

"Те, що їй стало краще, це те, що їй внутрішньовенно влили глюкозу, гідрохлорид натрію. Це тимчасовий захід. Може на 1, 2, 3 дні допомогти, потім їй стане гірше, ніж було. Вони це зробили спеціально, щоб відрапортувати, що з нею все гаразд. Документи, аналізи, результати обстеження самої Надії не видають, не адвокатам, ні родичам - ми це можемо дізнатися тільки від лікарів. До неї досі не допускають ні українських, ні німецьких лікарів. Російська влада приховує справжній стан справ про стан здоров’я Надії, я переконаний що їй необхідна госпіталізація".

Нагадаємо, консиліум російських лікарів визнав стан Надії Савченко задовільним і не бачить потреби в терміновій шпиталізації. Лікарі повідомили, що й далі спостерігають за здоров'ям Надії. Їй надають підтримувальну терапію - ставлять крапельниці з глюкозою та хлоридом натрію. Надія розпочала сухе голодування тиждень тому.

Попередній матеріал
Головою правління "Укрзалізниці" призначили поляка - лідера рок-гурту
Наступний матеріал
У Києві невідомий "замінував" фабрику Roshen: вимагає 20 тис. доларів
Теги:
Loading...

Російські лікарі не дозволили госпіталізувати Савченко

Російські медики обстежили Надію Савченко

Адвокат: стан здоров’я Савченко критичний

"Худа, з чорними колами під очима. Вага менше 60 кг" – до Савченко пустили адвоката

Віра Савченко: "Не дратуйте мавпу - Надя днями могла б бути вдома"

До Савченко пустили консулів