5 канал

Головою правління "Укрзалізниці" призначили поляка - лідера рок-гурту

Войцех Бальчун - успішний керівник польської залізничної компанії PKP Cargo - став переможцем конкурсу на посаду голови правління ПАТ "Українська залізниця"

Номінаційний комітет з призначень керівників державних компаній Міністерства економічного розвитку і торгівлі визначив переможцем конкурсу на посаду голови правління ПАТ "Українська залізниця" екс-міністра РКР Войцеха Бальчуна. Про це в ході брифінгу заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"Останній рік ми активно боролися з незадовільним станом справ у держкомпаніях. Чим більше інновацій наша компанія вводила - аудит, прозорість, призначення, - тим більший супротив старої системи відчували. Це вказує на те, що без зміни керівництва конкретних компаній досягти прозорості та зовсім іншого рівня корпоративного управління практично неможливо. У минулому році ми призначили кілька керівників. В цьому році хотіли перепризначити керівників найяскравіших компаній. Призначили керівників "Укрпошти", "Укрзалізниці", "Електроважмаш", "Укрспирт". "Центренерго" та "Укренерго" зараз в процесі", - заявив Абромавичус.

Щодо нового очільника "Укрзалізниці" Абромавичус повідомив: "Войцех молодий, але суперуспішний керівник ряду найбільших польських підприємств. Спочатку він добре показав себе керівником найбільшого польського банку PKO Bank Polski S.A., а потім досяг кар'єрних висот, очолюючи польські залізниці - PKP Cargo".

Він додав, що там Балчун провів масштабну реорганізацію системи управління, автоматизацію і видав компанію, раніше мала 100 млн злотих збитку з 500 млн злотих прибутку.

"Він перетворив компанію практично на конкурента Deutsche Bahn. У підсумку вивів компанію на IPO. Крім того, успішна людина успішна в усьому, ця людина є певним польським Славою Вакарчуком і є лідером успішного рок-бенду", - сказав голова МЕРТ. Крім того, Балчун очолює наглядову раду польських авіаліній LOT.

Як повідомляв 5.ua, на посаду гендиректора "Укрзалізниці" претендував 31 кандидат, із них вісім іноземців.  

Попередній матеріал
Комітет ВР радить прийняти відставку Яценюка, але скасувати незадовільну оцінку уряду
Наступний матеріал
Савченко зумисно ввели препарати, щоб фальсифікувати результати обстеження - адвокат
Теги:
Loading...
Кабмін призначив нового тимчасового чільника правління "Укрзалізниці"

Кабмін призначив нового тимчасового чільника правління "Укрзалізниці"

На великодні й травневі свята "Укрзалізниця" запустить додаткові потяги

На великодні й травневі свята "Укрзалізниця" запустить додаткові потяги

"Укрзалізниця" запустила швидкісний двоповерховий потяг сполученням Київ-Харків

"Укрзалізниця" запустила швидкісний двоповерховий потяг сполученням Київ-Харків

"Укрзалізниця" з  1 березня збирається підняти тарифи на вантажні перевезення

"Укрзалізниця" з 1 березня збирається підняти тарифи на вантажні перевезення

"Укрзалізниця" перейде на "нові рейки" до 1 березня - Пивоварський

"Укрзалізниця" перейде на "нові рейки" до 1 березня - Пивоварський

5 канал - трансляція наживо