Facebook / Надія Савченко

Американські офіцери задоволені діями українських командувачів, яких розкритикувала Савченко

  За словами Савченко, сьогодні під час навчаень Sea Breeze високі чини запізнилися на 40 хвилин, а потім ще й робили селфі

  Народний депутат Надія Савченко розкритикувала українське командування під час військових навчань Sea Breeze-2016. Про таке вона написала на своїй сторінці у Facebook

  "Тривають міднародні навчання Sea Breeze в Чорному морі. Роботою українського командування незадоволена не тільки я, але і американці. Висадку десанту затримали на 40 хвилин через те, що генерали прилетіли на корабель із запізненням в 40 хвилин, а потім ще й робили селфі!" – йдеться у повідомленні. 

  Керівник навчань з боку США капітан першого рангу Річард Драмерхаузерн прокоментував інформагентству InfoResist заяву Савченко.

  "Я дуже задоволений нашими навчаннями, особливо нашою амфібійною операцією, тим, що у нас всі учасники проявили високий професіоналізм і високий рівень взаємодії. І я б хотів сказати, що той факт, що ми показуємо таку взаємодію, демонструє, що ми в змозі проводити операції спільно. Все пройшло за нашим планом і з урахуванням всіх заходів безпеки", – сказав він.

  Драмерхаузерн додав, що самі навчання дуже складні: "Ми ще до цього жодного разу не проводили таких складних навчань, і тому ми дуже задоволені тим, як вони проходять. Для нас, і для всіх учасників навчання це є іспитом".

  Він також прокоментував заяву Савченко про запізнення українських генералів на корабель: "До теперішнього моменту ми дотримуємося нашого графіка навчань. Ми планували дуже багато різних заходів і всі вони були виконані. Я дуже задоволений участю всіх сторін в цих навчаннях".

  Як повідомляв 5.ua, 18 липня в Україні розпочалися масштабні українсько-американські навчання Sea Breeze-2016

  Попередній матеріал
  У Києві загорілася багатоповерхівка, є загиблі
  Наступний матеріал
  Анатолій Матіос: Легальна зброя для самозахисту підняла б рівень самосвідомості і готовності до партизанської війни

  "Sea Breeze 2016": Полторак нагородив учасників масштабних військових навчань

  Sea Breeze-2016: Два кораблі ВМС США прибули в Одеський порт

  Sea Breeze-2016: Український фрегат повернувся з міжнародних навчань

  На Миколаївщині триває авіаційна фаза "Sea Breeze 2016": у небо здійнялись літаки Л-39

  Сухопутна фаза "Sea Breeze-2016": військові "пережили" штурм будівлі та ворожу засідку

  Старт активної фази масштабних навчань "Sea Breeze-2016": як це було