Сухопутна фаза "Sea Breeze-2016": військові "пережили" штурм будівлі та ворожу засідку

Вже завтра розпочинається морська фаза вишколу, у якій візьмуть участь 26 бойових кораблів

На полігоні Широкий Лан для учасників вишколу "Sea Breeze-2016" влаштували сухопутні навчання. Військові відбивали ворожу атаку під час патрулювання території, штурмували будівлі та вчилися вивозити з-під вогню поранених.

За легендою, колона броньованих автомобілів "Хамві", у яких пересувалися українські та молдовські військовослужбовці, потрапила в засідку. Бійці мали відбити ворожу атаку.

/
/
/

"Ми взяли дуже багато від ваших хлопців, і ми дуже задоволені усім цим. Сьогоднішні навчання були відмінними", – зазначив військовослужбовець ЗС Грузії Нодар Гецадзе.

"Хлопці з України володіють вже бойовим досвідом і те, що вони кажуть, базується на реальних ситуаціях і тому, що дійсно може статися", – коментує вишкіл молдовський військовий Георгій Романчук.

За допомогою гелікоптера Ка-27 військові відпрацьовували евакуацію поранених. Крім того, вишкіл включав також штурм будівлі, захопленої терористами.

Як стало відомо, вже завтра, 22 липня, у навчаннях "Sea Breeze-2016" розпочнеться морська фаза. В акваторії Чорного моря тренуватимуться 26 бойових кораблів, катерів та суден, яких з повітря прикриватимуть два десятки літаків та вертольотів.

Нагадаємо, 18 липня в Україні розпочались масштабні українсько-американські навчання "Sea Breeze-2016". Вони проходитимуть в Одеській та Миколаївській областях та у північно-західній частині Чорного моря.

Як повідомляв 5.ua, 18 липня до Одеського порту в рамках навчань прибув потужний корвет ВМС Румунії.

Наталя Приходько, Андрій Заворотній, "5 канал"

Попередній матеріал
Посол Туреччини: надзвичайний стан – це один із двох можливих варіантів
Наступний матеріал
Нищівні обстріли Попасної: "Для них міномет прирівнюється до автомата"

Старт активної фази масштабних навчань "Sea Breeze-2016": як це було

"Sea Breeze-2016": до Одеського порту прибув потужний корвет ВМС Румунії

В Україні розпочались масштабні українсько-американські навчання "Sea Breeze-2016"

В Україні заплановані масштабні спільні з США військові навчання Sea Breeze-2016