Попасна_АТО 5 канал

Нищівні обстріли Попасної: "Для них міномет прирівнюється до автомата"

Військові переконані, що терористи зумисне спрямовують вогонь по мирних кварталах

Другий місяць поспіль продовжують бойовики регулярні обстріли позицій українських захисників навколо Попасної. При цьому терористи гатять і по мирних кварталах.

Військові кажуть, що тут за зброєю ніхто не слідкує, тож "прилітає" абсолютно все – починаючи від гранатометів, аж до важких САУ. Військовослужбовець 59-ї мотопіхотної бригади ЗСУ із позивним "Жека" показує на залишки від 82-мм  міни в каже, що такими набоями стріляє міномет "Васильок".

"Жодних домовленостей. Якщо в них САУ виїжджає 122 мм, то для них міномет рахується за автомат", – коментує боєць ситуацію на фронті.

Минулої доби ворог гатив з півгодини. Усі снаряди "лягли" за кілька кілометрів від позицій українських армійців у житловому кварталі. Військовослужбовці упевнені, це спланований обстріл, а не помилка ворожого коригувальника.

Попасна_АТО5 канал

Попасна_АТО5 канал

"Просто неможливо було перекинути, як би погано він не коригував. Спеціально стріляли по мирному населенню. Перші постріли, перші 4 міни залетіли прямо до подвір'я", – каже боєць "Охотнік".

Військові прагнуть посилення політичного тиску на тлі загострення обстановки в АТО. В околицях Попасної така ситуація триває вже другий місяць. На додачу до обстрілів із великокаліберної зброї тут працюють ворожі диверсанти й снайпери. Активізується противник здебільшого під вечір.

"Працює снайпер. Буває, прострілює. Удень більш-менш тихо, а, починаючи з 18 години, рухатися краще тільки окопами", – зазначає "Охотнік".

Водночас, українські армійці вогонь у відповідь відкривають лише у випадках безпосередньої загрози життю. "Наша справа, наше завдання сьогодні стримувати ворога, показати йому, що Збройні сили України можуть дати гідну відсіч, і нехай він ні на що не сподівається", – каже військовослужбовець 59-ї мотопіхотної бригади ЗСУ Ілля.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальова, "5 канал"

Попередній матеріал
Сухопутна фаза "Sea Breeze-2016": військові "пережили" штурм будівлі та ворожу засідку
Наступний матеріал
"Невелика затримка": МВФ відклав засідання ради директорів щодо чергового траншу Україні
Теги:
Loading...

Журналісти "5 каналу" показали наслідки мінометного обстрілу терористами Майорська

Зона АТО: обстріли тривають, Красногорівку атакував російський танк

Ворог знову активізувався і збільшив кількість обстрілів на Донбасі

АТО: Потужні обстріли з боку окупантів тривають по всьому фронту