Геннадій Труханов
Геннадій Труханов 5 канал

САП підготувала нове обвинувачення для чільника Одеси Труханова

Читайте по-русски
Наразі документ має підписати головний антикорупційний прокурор

Нове обвинувачення підготували для міського голови Одеси Геннадія Труханова. Нині документ має підписати антикорупційний прокурор Назар Холодницький. Про це чільник САП повідомив на засідання профільного парламентського комітету.

Назар Холодницький зазначив, що справу щодо Труханова "блискавично" розглядають в Одеському суді. А прокурори САП не з'являлися на засідання, бо працювали над зміною обвинувачення, а це – понад 400 сторінок.

Тому Холодницький потребує часу для їх опрацювання: "Вчора (23 квітня – 5.UA) мені поклали на стіл цей проект зміни обвинувачення. Наголошую, він нараховує, з усіма додатками, близько 400 аркушів. Плюс 100 годин аудіозаписів, які прокуратура надає на підтвердження своєї позиції в суді. Наголошую, жоден з прокурорів, ані керівник САП, не буде ні в кого – ані в детективів НАБУ, ні в генерального прокурора, ні в стороні захисту – не буде статистами, які просто ставлять свої автографи. Для того, щоби затвердити чи не затвердити цю зміну обвинувачення – мені потрібен час".

Нагадаємо, зараз чільника Одеси обвинувачують у заволодінні 185 млн грн місцевого бюджету при купівлі будівлі колишнього заводу Краян. Також у березні Труханову оголосили нову підозру в декларування недостовірних даних. За 2015-2016 роки він "забув" вказати свої статки на суму понад 18 млн грн. І ще одну справу міського голови Одеси – про незаконне збагачення на суму понад 3 млн фунтів стерлінгів – у НАБУ закрили після скасування кримінальної відповідальності за такого роду злочини.

Попередній матеріал
Рішення Росії роздавати паспорти взяте з "методички окупації" – Волкер
Наступний матеріал
Доба на сході: попри "великоднє перемир'я", окупанти гатять із важкого озброєння
Loading...

Справа Труханова: суд перейшов на новий етап

Справа Труханова: суд визначився, коли почнеться розгляд по суті

"Містере Труханов, ви корупціонер?": охоронці чільника Одеси побили журналіста ВВС після запитання – відео