Геннадій Труханов
Геннадій Труханов 5 канал

Справа Труханова: суд визначився, коли почнеться розгляд по суті

Захист просив змінити запобіжний захід двом із восьми фігурантів справи, але судді всі клопотання відхилили

У справі міського голови Одеси – Геннадія Труханова – Малиновський райсуд міста відхилив усі клопотання захисту і призначив розгляд справи по суті. Засідання має відбутися 14 листопада, передає "5 канал".

Під час нинішнього слухання адвокат Михайло Коротюк вимагав зняти арешт з 92 млн грн – це половина грошей, за які мерія хотіла придбати приміщення заводу "Краян". Крім того, захист просив змінити запобіжний захід двом із восьми фігурантів справи. Однак всі клопотання суд відхилив.

"Мені хотілося б, щоб європейський суд дав оцінку тому, що відбувалося. Я прилітаю до себе в країну, щоб допомогти, щиро, слідству розібратися, і організовуються всі ці затримання. Я вважаю, це безглуздо", – заявив Труханов.

"Гроші на сьогодні мають статус речового доказу… Це приміщення, відповідно до висновку, на думку експерта, коштувало 92 млн грн "з копійками", – прокоментував прокурор Максим Кравченко.

Нагадаємо, "Труханову і компанії" закидають оборудки на суму 185 млн грн. Це сума, за яку хотіли купити нове приміщення міськради, і вона вдвічі більша за реальну вартість будівлі.

Попередній матеріал
Міфи й жорстока правда про кір: що треба знати, як уберегтися, де хворіють в Україні
Наступний матеріал
"Частенько мінометами кошмарять": під Катеринівкою загарбник намагається відтіснити ЗСУ
Loading...