Геннадій Труханов
Геннадій Труханов 5 канал

Справа міськголови Одеси Труханова: прокурори зауважили на нових письмових доказах

Йдеться про листи між компанією-продавцем та департаментом комунальної власності міськради

У справі придбання мерією Одеси нової будівлі за завищеною ціною – суд вже розглянув 16 томів.

Під час чергового засідання прокурор досліджував письмові докази, зокрема – листи між компанією-продавцем та департаментом комунальної власності. На думку слідчих, чиновники поспішали придбати нерухомість – вже за тиждень після офіційної пропозиції від фірми, почали готувати рішення про угоду.

Крім того, увагу обвинувачення привернув факт надто швидкого рецензування звіту оцінювача майна. 11 жовтня звіт був представлений на 152 аркушах і того ж дня по ньому винесли рецензію та висновок. На думку слідчих, така швидкість аналізу вартості будівлі свідчить про умисне заволодіння бюджетними коштами шляхом завищення вартості споруди.

"Об'єкти нерухомості, які були предметом договору купівлі продажу за 185 млн, за рік змінили 6 чи 7 разів вартість, і ця вартість коливалася від 374 млн до 299,5 тис. грн. На той час була наявна ринкова оцінка нерухомого майна й вона свідчила про те, що ці два об'єкти нерухомості можуть коштувати 300 тис. грн", – пояснив прокурор Максим Кравченко.

В свою чергу міський голова Одеси Геннадій Труханов, який є одним з підсудних, усі звинувачення відкидає. Стверджує, що документ свідчить про якісне виконання робіт з боку міської ради.

"Вони самі в своїх документах підтверджують те, що необхідність оптимізації роботи структури Одеської міськради, об'єднання в одному приміщенні була дуже довгі роки. Що стосується роботи Одеської міськради – та робота, яка передбачає регламент роботи і всі інструкції, її і озвучує сторона обвинувачення", – пояснив Труханов.

Чільника Одеси та ще сімох осіб обвинувачують у розкраданні бюджетних коштів під час придбання нової будівлі мерії. За даними слідства, приміщення колишнього заводу "Краян" мерія Одеси придбала за завищеною ціною у 185 мільйонів гривень.

Попередній матеріал
"БлогПост": Як "Паша-мерседес" прокляттями на той світ музейників відправляв і хизувався цим
Наступний матеріал
4-річний хлопчик після ускладнення від кору впав у кому: батьки Ярослава просять допомоги

Напади на активістів: в Одесі зібралася Тимчасова слідча комісія ВР

Справа скандального судді Ємельянова: слідство вийшло на новий етап

Сутички й "кров" на асфальті: в Одесі пікетували генконсульство РФ – ФОТО

Катастрофа MH-17: міжнародне розслідування виходить на фінальну пряму

Червона фарба та фаєри: в Одесі акція на підтримку полонених моряків закінчилася сутичкою

Кабмін оголосив про реогранізацію скандального вишу