Саакашвілі
Саакашвілі vlada.io

Саакашвілі у жовтні планує приїхати до Києва

Екс-голова Одеської ОДА має намір приєднатися до ініціативи громадських активістів і зібратися в Києві 17 жовтня з трьома вимогами

Екс-голова Одеської ОДА та колишній президент Грузії Михеіл Саакашвілі планує приїхати до Києва 17 жовтня. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Ми вирішили приєднатися до ініціативи громадських активістів і зібратися в Києві 17 жовтня з трьома вимогами: створення антикорупційних судів, скасування депутатської недоторканності, прийняття нового виборчого закону. А решту вимог ми будемо збирати по всій Україні до 17 числа", – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв 5.UA, 26 липня у низці ЗМІ з'явилася інформація щодо нібито припинення громадянства екс-голови Одеської ОДА Михеіла Саакашвілі. Хоча прес-секретар політика Дарина Чиж у Facebook спростувала цю інформацію, проте на сайті Державної міграційної служби було опубліковане повідомлення, що "Президентом України видано указ про втрату громадянства України", при цьому у ЗМІ голова Державної міграційної служби повідомив, що не робив заяв про позбавлення Саакашвілі українського громадянства. Що Саакашвілі "позбавлений статусу громадянина України", заявив згодом і позаштатний радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у Facebook.

Причина такого рішення – надання Саакашвілі недостовірної інформації під час оформлення заяви на громадянство (у Грузії на Саакашвілі порушено чотири кримінальні справи, у тому числі про розтрату бюджетних коштів та перевищення службових повноважень).

Пронесли, ігноруючи закон: як Саакашвілі з поплічниками проривався через український кордон – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Новий освітній закон: Співавтор пояснив механізми застосування
Наступний матеріал
"Наш спецназ у надзвичайних ситуаціях": Порошенко і Гройсман привітали рятувальників з професійним святом

Порошенко розповів, від кого залежить повернення Саакашвілі в Україну

Порошенко і Трамп можуть обговорити миротворців на Донбасі - Волкер

Альянс дотримується політики "відкритих дверей" щодо України – заступник генсека НАТО

Миротворці на Донбасі: запропоноване РФ більше розділить Україну, ніж зробить щось корисне – Волкер

Протягом місця буде напрацьовано новий законопроект про Службу фінансових розслідувань – Гройсман

За планом "Маршалла", в Україну планують інвестувати 5 млрд євро щорічно – Кубілюс