Скріншот відео

Порошенко розповів, від кого залежить повернення Саакашвілі в Україну

  За словами Президента, питанням повернення Саакашвілі в Україну займеться МВС, міграційна та прикордонна служба

  Питанням можливого повернення в Україну колишнього голови Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі, позбавленого громадянства, мають займатися МВС, міграційна та прикордонна служби, пише "Укрінформ".

  "До Саакашвілі будуть ставитися так само, як і до будь-якої особи, що подала недостовірні дані. Тому питанням можливого повернення Саакашвілі в Україну мають займатися МВС, міграційна та прикордонна служби", – заявив Президент Петро Порошенко на брифінгу в Харкові.

  За словами Порошенка, коли Державна міграційна служба надала в комісію з питань громадянства документи, які свідчили, що при оформленні громадянства Саакашвілі була подана недостовірна або сфальшована інформація, він "мусив діяти відповідно до закону і Конституції".

  "Будь-які інші кроки були би злочинною діяльністю. Я підписав указ так само, як і стосовно інших громадян", – зауважив глава держави.

  Як повідомляв 5.UA, 26 липня у низці ЗМІ з'явилася інформація щодо нібито припинення громадянства екс-голови Одеської ОДА Михеіла Саакашвілі. Хоча прес-секретар політика Дарина Чиж у Facebook спростувала цю інформацію, проте на сайті Державної міграційної служби було опубліковане повідомлення, що "Президентом України видано указ про втрату громадянства України", при цьому у ЗМІ голова Державної міграційної служби повідомив, що не робив заяв про позбавлення Саакашвілі українського громадянства. Що Саакашвілі "позбавлений статусу громадянина України", заявив згодом і позаштатний радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у Facebook.

  Причина такого рішення – надання Саакашвілі недостовірної інформації під час оформлення заяви на громадянство (у Грузії на Саакашвілі порушено чотири кримінальні справи, у тому числі про розтрату бюджетних коштів та перевищення службових повноважень).

  Попередній матеріал
  В ОРДО тренуються "мітингувати" на випадок введення миротворців ООН та ОБСЄ – Тимчук
  Наступний матеріал
  Цікаві нововведення: як школи розраховуватимуть канікули для дітей

  Заяви Президента та Міністра оборони США для преси - відео

  Лідер КНР привітав українців з річницею незалежності

  Порошенко: Рік від року День Незалежності стає важливішим святом, ніж Різдво та Новий рік

  Акаунт Криму потролив пост посольства РФ про "російський" Крим

  На рахунку Держказначейства рекордна сума коштів

  Порошенко ввів у дію рішення РНБО про біометричний контроль на кордоні: що зміниться