5 канал

Корчілава: Присутність Саакашвілі на території Грузії створить для влади багато проблем

За словами політичного експерта Бачо Корчілави, у грузинської влади є спроба скасувати акт економічної свободи, записаний у конституції Грузії

В ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" політичний експерт Бачо Корчілава, обговорюючи питання громадянства Михеіла Саакашвілі, зазначив, що присутність Саакашвілі на території Грузії створить для місцевої влади дуже багато  проблем.

"Грузинська влада розуміє, що присутність Саакашвілі на території Грузії створить для них дуже багато проблем, тому що зараз політично у них не дуже хороші часи настали. Вони не можуть показати великого процесу розвитку, тобто відкату теж немає, але і великого процесу розвитку теж немає, а оскільки суспільство звикло, що країна дуже швидко-швидко розвивалася останні роки, то з них вимагають дуже багато. Ще є спроба у влади скасувати акт економічної свободи, записаний у конституції Грузії. Що це означає – в Грузії не можна відміняти податкові ставки без референдуму. Влада хоче підняти податки, але вона не може підняти податки, не провівши референдуму, тому що це питання чітко регулює конституція. Тому зараз у них є спроба змінити конституцію, переписати її та скасувати цей акт і це викликає дуже велике незадоволення в країні. Грузини не хочуть більше йти тим шляхом, коли можна регулювати податки без згоди суспільства", – розповів Бачо Корчілава. 

Нагадаємо також, що в ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" юрист-міжнародник Борис Бабін та старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. Корецького НАНУ Микола Сірий прокоментували можливість в'їзду на територію України позбавленого українського громадянства Михеіла Саакашвілі. Так, за словами юриста Бориса Бабіна, статус людини без громадянства повинен бути посвідченим певним паспортом.

Попередній матеріал
Зголоднілі хижаки: від чого страждають місцеві у "сірій зоні"
Наступний матеріал
Час. Підсумки дня: Наталія Севостьянова
Loading...

Саакашвілі приїхав до Угорщини

Головна прокуратура Грузії підрахувала, скільки років ув'язнення загрожує Саакашвілі

Грузія звернулася до Варшави із запитом, де зараз перебуває Саакашвілі